şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş.
  • hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığım yazar.
  • güler yüzlü, mantıklı, dertleşilecek, duygusal ama güçlü*, hoşsohbet hatun kişisidir. canın sıkkınken anlayan, sabahın köründe* sözlükten yetişen, önce dinleyen sonra çözüm üreten kadındır. ben ilk tanıştığım insanlarla alkol almam, bu kuralı bozdum o derece muhabbeti var. saatlerce ilk kez gördükleri insanla nasıl böyle konuşuyorlar insan gerçekten hayret ediyor*

ilk gördüğünüzde dikkatinizi çeken kocaman gülümsemesidir, insanın içini açan ruhunuzu yükselten bir enerjisi var. ama ben bilirim böylelerini, bunlar sinirlenince kaçacak delik ararsın**.

bir de bana bir takım asılsız iddialarda bulunmuş*, yok öyle bir şey arkadaşlar, bizler kendi halinde, normal, "ruhu güzel" insanlarız.*

not: valla bırakmam, hayatta olmaz.
  • dünya tatlısı bir insan. çok iyi bir kalbi var. hoşsohbet, zeki, kültürlü, güzel, neşeli... olaylara yaklaşımına da bayılıyorum. çok olgun ve doğru tepkiler veriyor. resmen her şeyin en iyisi toplanmış bünyesinde.

sağlık sorunları yaşadığım son aylarda bana çoğu yıllanmış dosttan daha çok dostluğu oldu. defalarca halimi hatrımı sordu, iyileşiyor muyum diye merak etti. bunu yapma zorunluluğu yoktu ama yaptı. niye? kalbi çok güzel çünkü. canım benim. (kalp)
  • reklamcılığı ve metin yazarlığı akçay merkezdeki umut pidenin yanında halt etmiş yazar. umut pideye instagram hesabından ulaşabilirsiniz