şükela:  tümü | bugün
  • oha diyorum ve yapyap adlı youtube kanallarında videolarda gözüken şahıs.
  • mediakraft türkiye'nin ülke müdürü. çok başarılı, çalışkan ve samimi bir insan.

ayrıca (bkz: ersan özer)
  • gerçek hayatta esprili, alçak gönüllü, dost canlısı bir insandır. yapacağı başka projelerle daha burası çok canlanacak.
  • yutup sayesinde her gün yüzünü gördüğüm ve videolarını izlediğim biri haline geldi...kendisini birebir olarak tanımıyorum ama tanısaydım kesin çok severdim bence çünkü öyle bir elektriği var...çok samimi ve iyi bir insan olduğu belli...bir de şu yönden acayip zeki buluyorum bu adamı; koç işletme mezunu olup sıkıcı şirketlerde akşama kadar takım elbise içinde mesai harcayacağına, gitmiş mediakraft şirketinin türkiye temsilciğini almış ve youtube'ta içerik üretmeyi tercih etmiş, bu işten para kazanıyor...hem eğleniyor, hem de rutin bir hayat yaşamıyor...sosyal medya denen zımbırtının kaymağını en akıllıca yiyen kişi olduğu için cidden takdir ediyorum...sen çek biz izleyelim melih başgan sdfgfdsaf....
  • harbiden de birçok yönden acun ilicali'ya benziyor bu adam. daha demin bi videosunu seyrederken icimden "youtube'un acun'u" dedim kendisine.

yaptığı işleri sevmesem de başarılı buluyorum. aferin.
  • şirin mi şirin bir penguen*
  • türkiyenin çıkardığı en mantıklı, kayda değer youtube ünlüsüdür..
    yetişkinlere uygun youtube kanalı diyebileceğimiz bir video içeriği vardır, daha çok çocukları hedeflese bile..

kısaca samimi. umuyorum birgün kendisi ile yollarımız birleşir..
  • esprilerine çok güldüğüm kişidir.her seferinde lafı ağzımdan alıyor şebelek.