• oha diyorum adlı über dandik filmdeki performansı ile, en kötü oyunculuk dalında altın ahududu alabilecek yeteneksizlikte bir youtuber.
  • doğrudan tanımıyorum ama çalıştığı kişilerden 1 kişi kovuldu ve sonrasında intihar etti (bkz: cem korkmaz) çalıştığı diğer 3 kişi ise çalışma ortamının rezalet ve samimiyetsiz olduğundan bahsetti bundan yola çıkarak ve videolarındaki hal tavırlarından içten pazarlıklı duygusuz para göz biri olduğunu düşündüğüm şahsiyet.
  • amcık uğruna karısını boşamış ve tüm ekibi dağıtmış şahıs.
  • içten pazarlıklı sinsi birisi
  • tabiri caizse kendisi götünden bile korkmaktadır.
  • ''eski çalışma arkadaşı'' intihar etmiş.

allah rahmet eylesin.

(bkz: cem korkmaz)
  • burayı okuyosundur sen. youtube türkiyedeki en sinsi ve samimiyetsiz insanlardan birisin. en ufak içerik üretmeyerek, üretmeyi geç bir içerik bile geliştirmeden yıllarca milyonlarca lirayı cukkaladın(ız). vasat, cahil, iktidar yanlısı (bkz: kafalar) ekibi bile senden daha iyi üreticidir herhalde. milyonlarca liraların bir gün biterse o güzel sevgilin de yanında durmaz kaçar senden haberin olsun. hadi selametle

edit: bu entry gece youtube’da gezerken yine yine yine ve yine bu şahısın videosunun önüme çıkmasıyla yazılmış bir entry’dir
  • sanırım boşandı. eşi hiç gözükmüyor..
  • grup etkinliklerinde mızıkçı, çirkef tipler olur ya. nedense bende öyle bir izlenim oluşturuyor.
  • gördüğüm tüm entryler'de adamı öve öve bitirememişler, şahsı fikrimi söylemem gerekirse bana çok itici gelen özellikle başkana köpek muamelesinde bulunan değil mi başkan diyip adamın kendi fikrini dahi umursamaması patronum diye ekran başında komik olmaya çalışması ama arkada insanlara karşı aynı olmadığını düşündüğüm aşırı itici gelen tip
hesabın var mı? giriş yap