şükela:  tümü | bugün
 • ulusal kanal'da yayınlanan geçim ve tutum programını hazırlayıp sunan akademisyen. ekonomi ve politika ağırlıklı programın yalnızca barbaros şansal'ın konuk olduğu bölümünü izledim. buna rağmen melih baş'ın yaklaşımı ilgimi çekti. nitekim kendisi sözü balla kesiyor, çoğu kişinin varlığından bile bihaber olduğu sevgideğer sıfatını bolca kullanıp, 'hoşçakalın' demek yerine 'hoş kalın' demeyi tercih ediyor.

  ben vikilemeden inanmam diyenler, amme hizmetimiz için burdan buyrun
 • her ögrencinin faydalanabileceği birçok bilgiye sahip entellektüel insan.dersi oldukça keyifli ve akıcı geçer anlattığı şeyler sektörden ve günceldir.

  aynı zamanda derse ilgisi olmayan ögrencileri kazanmaya çalışır, vize sınavını asla açıklamaz bu yöntemin iyi alan öğrencinin rahatlamasını kötü alan öğrencinin gerilmesini önleyici bir yöntem olduğunu düşünür.

  dersinde telefonuyla oynayan kızlara:( -cici kız o telefonu bırak istersen!) diye diş sıkarak hitap eder lakin bu tavrında haklıdır.

  cici kız

  sahip olduğu egoyu bünyesinde bulunan bilgilerden almaktadır.
 • ismail melih baş (d. 1956, istanbul), türk öğretim üyesi (yeditepe üniversitesi), yazar, işletme-finans profesörü, bağımsız denetçi, serbest muhasebeci mali müşavir, asker.

  vikipedi - https://tr.wikipedia.org/wiki/İ._melih_baş

  abdgazetesi.com - http://www.abcgazetesi.com/i-melih-bas-3631y.htm