şükela:  tümü | bugün
8616 entry daha
 • ''illegal'' bahis büroları da kayıtsız kalamamış kendisine.

  (bkz: lol)
 • yüksek profilliler tek tek gidiyor. reis düşük profil istiyor sadece.
 • istifası konuşuldu kararı verildi ve taraflar tarafından kabul edildi. gökçek'in beklemesinin tek sebebi arkasında bırakacağı enkazdaki ayak izlerini silmeye çabalaması.

  gökçek rte ile ters düşecek kadar salak değil. kadir topbaş kadar sessiz gidecek de değildi. geçen zaman hem kendi pr'ı hem de yaptığı yasadışı yolsuzlukların üstünü örterek tarihe karıştırmak için önemliydi. ki bu yemi muhalefet bile yedi. yok melih gökçek seçimle geldi arkasındayız istifa etmemeli falan diyerek bilinçsizce adamın imajını düzelttiler farkında değiller. hatta farkındalar ise daha da kötü.

  kasım'ın ilk yarısı bitmeden istifasını açıklar. sonra da sessiz sedasız köşesine çekilir unutulur gider.

  asıl sorun gittikten sonra ne yapılacağı. ankara için 2019'da muhalefetin göstereceği adayda anlaşılarak tek isim üzerinden gidilmeli ve akp karşısına hem meral akşener hem de chp ayrı ayrı güçlü aday göstermemeli. ki bu akp'ye fayda sağlar. o yüzden bundan itina ile kaçınılmalı. zaten hem referandum hem de önceki seçimlerde oy kaybına uğramış ankarayı akp'nin kazanmasına izin vermek muhalefet icin intihar olur. hem chp olsun hem akşener umarım gökçek sonrası seçimlerde istişare ederek hareket ederler.
 • """ " efsane başkan . " """

  ve altta hakkında yazdığım ve bedava danışmanlık önerileri içeren ve bence kayda değer entrym tamamlanmayı beklerken

  başta kendisinden ve atatürkçü, güzeller güzeli zarif eşi nevin gökçek hanımefendi’den ve sokaklarda yahu bu çocuk neden ota boka maydanoz olup babasının karizması üzerinden horoz gibi kabarıyor dedikleri osman’ımızdan ve nötr ve sırf bu yüzden kardeşinden daha akıllı olduğu düşünülen kardeşinden

  cesur olup 29 ekimde takım elbiselerini güzel kıyafetlerini giyerek, ellerinde çiçekleri ile aslanlı yoldan yürüyerek anıtkabir’imizi ziyaret etmelerini çok isterim.

  eleştiriler bir yana, halkın, milletin seçimi ile gelmiştir ve gidecekse ancak onlar yani milli irade kendisini gönderebilir.

  başkanlıktan alabilir.

  dilerim o gün anıtkabir’imize bir saygı ziyareti yaparlar ve bende birgün kenarda bekleyen entrymi tamamlarım;

  saygıyla :

  """ " efsane başkan . " """
 • hayır ne güzel caps lock kullanarak internet üzerinden şehir yöneten başganınız var, hâlâ şikayet ediyorsunuz.. var mı dünyanın hiçbir yerinde bu kadar unique bir özellik ve zedelenmeyen istikrar? fulârınızı koparırım sizin. şu lisansı alınamamış transformersımsı milyonluk robotlarla mutlu olmayı öğrenin biraz, başlatmayın istifanıza:p
 • mesaj aldım niye sürekli “ efsane başkan” yazıyorsun diye soranlar dolu.

  merak eden arkadaşlar:

  ainesi iştir kişinin. nasıl benim ekşisözlük’ümde 15 yılı geçkin ve nicesi muazzam emek verilerek yazılmış yüzlerce entrym, yazım varsa yani bana 30-40 entrysi ile mesaj atıp kendisi gibi para için trollük yapan ergen troller değilsem :

  melih başkanın yaptığı işlerde aşağıda linkini paylaşacağım kolaj resimde toplanmıştır.

  ankara’mın dev başkanı murat karayalçın’dır. bu bir. murat hocam sonrasında işi büyütmek isteyip hem kariyerini mahvetti hemde devleştiği başkanlığı bırakma, hayatının hatasını yaptı.

  melih hocam geç geldi ve ilk 10 yılı hem rezaletti hemde karayalçın üstad gibi muazzam başarılı bir belediye başkanının şanı melih hocamı fena ezmişti. sonra ikinci 10 yılın ilk 5 yılında pişmeye başladı ve 15 yıldan sonra gerçekten

  pişti, oldu. paraya da doydu. artık olay tamamen şan meselesi idi.

  işte bu yüzden çevremdeki her partiden ankaralı ilk yılları için kendisine çok kızarken son yılları için kendini alkışlıyor ve destek oluyor. işte bende bu yüzden kendisine hep sahip çıkıyorum, yani bazı ergen para karşılığı yazan troll bebelerden değilim.

  herkesi kendiniz gibi sanmayın ergen trolller. nasıl benim 15 yıl üzeri yazarlığım ve 14 bin civarındaki entrym, emeğim ainem olan işimse buyrun şu linki tıklayın:

  https://instagram.com/p/bakx-doapwu/

  bunların hepsini melih gökçek yapmıştır. geç pişti ama sonunda oldu. gerçekten başkan oldu. işte bu yüzden kendisinin arkasındayım, bir daha bakalım resmi:

  https://instagram.com/p/bakx-doapwu/

  işte bu yüzden :

  """ " efsane başkan . " """
 • lan bu herif gidiyor muuu, gitmiyor mu anlayamadım. kendi kanalında kendi spikerine bile "gidiyor" dedirtti, orada sıkıntı yok. fakat sanki, diğer 2 meslektaşı direniyor da onlar kalırsa o da kalacakmış gibi onlara gelecek tepkiyi bekliyor gibi geldi bana. hani son anda, "taam la taam kalın," ya da, "melih sen kal, bunlar gitsin," denmesini bekliyormuş gibi. ama gidici, ama gitmiyor, ama ne zaman gidecek belli değil. o değil de sahi şu aralar belediye çalışanları ile birlikte binada evrak ihma mı yapıyor asdfjk! "evde bu belgelerden 100 kopya var nasıl olsa!" diyip hepsini yok ediyordur kesin.

  bence hiç sızlanmasın! ankara'nın yanına koydu. osman'ın çocuğunun çocuğunun bile tüm hayatının maddiyatını karşılayacak ökküz gibi paraları var, sittin sene de bitmez. ortamlarda da "25 yıl ne belediyecilik yaptım ama..." diye lüks lüks de gezer. türkiye'de çok nadir bir kesimin yapabileceği bir şey bu. bence öpüp başına koysun - ömrünün kalanı boyunca fetö soruşturmalarıyla yıpranabilirdi de, değil mi?!

  ek: herifin derdi tabii ki para, hem de 1 milyar dolar!

  https://www.birgun.net/…r-dolara-konmak-185970.html
 • bugün görüşecekmiş erdoğan'la

  haber

  cumhurbaşkanı erdoğan ile son bir görüşme yapmadan istifa etmeyen melih gökçek’in, bugünkü randevuda ne anlatacağı merak ediliyor. yakın çevresinden edinilen bilgiye göre gökçek, “en büyük projem” dediği ankapark’ın bitirilmesi sürecinde aktif olarak yer almak isteyecek.

  gökçek’in ayrıca “gökçekli ve gökçeksiz ankara” başlıklı kamuoyu araştırmalarının sonuçlarını da cumhurbaşkanı'na götüreceği ifade edildi
  xx
  o sırada başka bir yerde:
  (bkz: #71582380)
 • bursali recep'in istifasindan sonra köşeye sıkışmış olan şahsiyettir. güle güle
62 entry daha