şükela:  tümü | bugün
7653 entry daha
  • ellerine sağlık, onu büyütüp besleyenlerin kuyusunu kazmaya devam ediyor, ben en çok da buna gülüyorum. ankara paşası şöyle bir tespit sıçmış
    "harvey ve irma kasırgalarının abd'ye maliyeti 290 milyar $.
    duaya devam"mevlam bizle uğraşanların başına öyle dert verki bizi unutsunlar"...." elin amerikalısı durur mu vurmuş gol olmuş "‘ben inançlı bir kadınım ve umarım o dualar yalnızca sağır kulaklara düşer. çünkü, herhangi bir ulusun trajedi yaşaması için dua edilmesini hayal bile edemiyorum, gerçekten" adamlar zaten senin hükümetini her yerden sıkıştırmak, seni amerika düşmanı göstermek için uğraşıyorlar. sen napıyosun fetö cü kılıklı muhabirin taaa amerikadan ülkene gol atmasını sağlıyorsun. bakın gökçeğin twit i amerikan tv showlarına meze olursa şaşırmayın. halkın nefretini türkiye üzerine körükleyebilirler bu ve benzeri şeyleri kullanarak.
    lan her şeyi geçtim sivil halkın başına felaket duası etmek hangi kitapta var?
  • müdahele olursa bunların boş lafları yüzünden olacak, biri şu adamı bir uyarsın arkadaş ilkokul 5 kalitesindeki yazılarıyla ülkenin itibarı yer altına indi amk.
  • bu adam tarihte zavallı olarak anılabilir.

öyle uzun uzun küfürler savurmaya, beddua etmeye ya da kötü düşünmeye gerek yok.

bu arada az önce de giovanni domenico cassini ile ilgili bir entry girdim. tarih şöyle anabilir derken ne kast ettiğim biraz buradan anlaşılabilir. mesela cassini'nin adı insanlık evrenden silinene kadar unutulmayacak. kimse cassini'yi doğuran kadına küfür de etmiyor.

vesaire vesaire
  • lakırdıları ummadığı yerlere ulaşınca, panikle kendini savunmaya çalıştığı twitler görülesi.

bilmeyenler için özet: kendisi abd'yi vuran kasırgaların yol açtığı maliyetin büyüklüğünden hareketle, abd'nin dünyayla uğraşmaması açısından iyi olduğunu bunun için dua edilmesi gerektiğini, bir ayet ya da hadis gibi bir şeyle destekleyen bir twit atmış.

amerika'da bir gazeteci (fetöcü olduğu iddia edilen) bu twiti beyaz saray'da abd hükümeti adına açıklama yapan bir yetkiliye yöneltti.

şimdi ise melih gökçek benim twitimi cımbızla aldı sordu fetöcü, sonrasında attığım twitler şunlar şunlar filan şeklinde paylaşımlarda bulunuyor.
  • global dünyada yaşıyoruz. bir söylediğimizin tüm dünyaya yayılması sadece 2-3 saat gibi kısa bir zaman alır. maalesef bu eski kafa insanlar halen bunun farkında değiller, ya da komik bir şeymiş veyahut gurur kaynağı gibi cehaletleriyle övünüyorlar.

2 gün sonra deprem olacak istanbul'da kur'an yırttılar diyecek bu gibi insanlar.

(bkz: dijital göçmen)
  • kasırga ile attığı beddua twit'i cahilce bizi diğer ülkelere karşı rezil etmekten başka bir işe yaramıyor kendilerine sorsan müslümanlar.

amerikanın sorduğu soruya cevap versin bir müslümanın insanlara bir felaket için dua etmesi mümkün mü?

bu adamlar makam sahibi oluyor ya yazacak fazla söz bulamıyoruz.
  • 20 küsür yıldır başkentin belediye başkanlığını yapan kişi. belediye başkanlığını kaybettiği gün, ankara'nın düşmandan 2.kez kurtuluşu anlamına gelecek.
  • 15 temmuz gecesini korkusundan gecekondu da geçiren zavallı.ankara da gezi'de insanlar katlrdilmişken 'polisimiz tarih yazdı'pankartı astıracak kadar zavallı.türk siyasi tarihinin en zavallı karakterinin en başlarında gelir.
2 entry daha