• yediği hurmalar tırmalamaya başladı sanki.
  • istifaya çağırıldığı zaman ''angara sana bile kalmadı başgaan'' derken bütün türkiye'yi ters köşeye yatırmış siyasetçi. 24 yıllık hayatımda rte'nin karizmasının ilk defa bu kadar çizildiğini gördüm, reyis çok zor bir durumda. hayır çıkan büyükşehirlerde kelle alayım derken gülüşüyle içleri ısıtan melo'ya çarptı.

reyis alma melo'yu görevden daha dinozorlu ejderyalı park yapacak külliye'nin karşısına müze dikecek. derdim seçimler değil, maksat türkiye kültürlensin aksdhghsjdhfdjdkjdk. nefret ettiğim adama büyük başgan nolur bizi bırakma demeye başladım türk siyaseti çok acayip. ulan bu adam nükleer saldırı sonrası post apokaliptik ortamda bile ankara'yı yönetmeye devam eder. rte'den önce bu vardı asjdhjksjfhdjskdjs.
  • ......
  • kabul edelim uzun süredir ilk defa ters köşe olduk.
  • bir iki ay sonra sağlık sorunu bahanesiyle hastaneye falan kaldırırlar görevi bu yüzden bırakmış gibi olur. dünkü konuşmada da şimdi bırakmayayım madara olurum millete diye ezilip büzüldüğünü tahmin ediyorum. at fava bekle.
  • kendisinden net olarak nefret ediyorum. lakin istifa etse neler olacağını kestiremiyorum. ankara tam bir kaos ortamı olabilir. aşağı mı tükürem, yukarı mı mevzusu.
  • andallar'ın, ilk insanlar'ın, rhoynar'ın ve yedi krallık'ın kralı, zincir kırıcı, meereen kralı, ejderha kayası prensi, reise diz çöktüren, ankara büyükşehir belediye başkanı.
  • adamda 50 okka taşak varmış ya la
  • selim temo'nun yazısından:

gözlüklerinin arkasında ezik bir taşra öfkesi oldu hep. en ufak bir centilmenliğe gerek duymadı. cesur biri olmamasına karşın önüne çıkan herkesle düelloya tutuştu. hasmının tabancasındaki o tek mermiyi çıkardı, şeytanın doldurma ihtimaline karşı horozu kırdı, hasmının gözlerini kapattı, ellerini arkadan bağladı ve “hakem” 10’a kadar saymaya başlarken ikinci adımda dönüp hasmını sırtından, hakemi göğsünden vurdu. böyle kazandı. tarzı bu. çünkü o yerli fouché.
  • "müzenin bahçesine çam dikicem, git topla kozalakları" dizelerinin sahibi. king of dı norfffhh. hatta bir samir duran. görevden alınırsa saldığı köklerin yarattığı boşluk nedeniyle dünyanın dengesi bozulur, allah cezamızı verir. bu arada malum karizmayı çizen adamın ankara'dan çıkması da hafif gururlandırmıyor değil.

surda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes,
    ey kahpe rüzgar artık ne yandan esersen es.

hala gülüyorum anasını satayım.
hesabın var mı? giriş yap