şükela:  tümü | bugün
 • doksan artıları oynayan ankara büyükşehir belediye başkanı.
  elinde nasıl bir koz var bilemem ama iyi direniyor.
 • jön snow ve ramsey bolton savaşı hatırlarladınız mı ?
  hangi savaş olduğunu şimdi yazamıyorum.

  anladın sen onu..

  neyse eğer melih istifa etmezse rte karizması darbe yer ki şu an hasar aldı bile melihin kaldığı her gün rte için zarar.
 • şu müzeyi nereye yapacağını merak ettiğim başgan. külliyenin karşısı derken neresi acaba?

  1 km yol yaparken bile animasyonlu tanıtım yapan adam külliye karşısında müze yaparken ne müzesi, külliyenin hangi karşısı hiçbir bilgi vermiyor.
 • ......
 • bir iki ay sonra sağlık sorunu bahanesiyle hastaneye falan kaldırırlar görevi bu yüzden bırakmış gibi olur. dünkü konuşmada da şimdi bırakmayayım madara olurum millete diye ezilip büzüldüğünü tahmin ediyorum. at fava bekle.
 • andallar'ın, ilk insanlar'ın, rhoynar'ın ve yedi krallık'ın kralı, zincir kırıcı, meereen kralı, ejderha kayası prensi, reise diz çöktüren, ankara büyükşehir belediye başkanı.
 • adamda 50 okka taşak varmış ya la
 • ilk reis bukucu. first of his name. the father of dinosaurs.
 • puahaha:) bak hele hele. "melih bey siyaseten abimiz sayilir" diyecekmis tayyip. daha iki gun once "birakmasini bilmeli" tarzi laflar ettigi melih'e soyleyecekmis bunu. daha tarihi, kimin kim oldugunu bilmeyen ergenler, refah partisinin yukselisini, akp'nin kurulusunu, ekonomik krizi gozleriyle gormus, yasamis adamlara ders vermeye kalkiyor ya la.

  yavrum melih tayyip ile asagi yukari ayni yastadir, siyaseten de ayni tecrubededir. bu ikisi erbakan'in prensleriydi, birisi istanbul digeri ankara belediye baskanligina secildiklerinde. erdogan daha bir sivriydi, orda burda "minareler sungu" diye otunce iceri tiktilar o zaman, uc ay krallar gibi hapis yatti, kahraman oldu. o zaman parti kurdugunda melih ne yapiyordu? o da kendi partisini kuruyordu tayyip'e karsi. ya ne olacagidi?

  https://bianet.org/…ski-partiler-ve-yeni-baskanlari

  http://www.hurriyet.com.tr/…a-hazirliginda-39252507

  yani oyle "yedikleri ictikleri ayri gitmeyen kardes" degillerdir bunlar. zaten oyle bile olsalar tayyip teker teker onune cikan herkesi elimine etti. bak su adamlar da eski akp'li, akp'yi kuran adamlar bunlar, simdi siyaset sahnesinde isimleri hala var mi bir bak bakalim:
  --abdullatif sener
  --murat baseskioglu
  --erkan mumcu (liseliler hatirlamaz bunu, akp'nin modernlesme cabalarinin isareti anap'tan transfer)
  --yasar yakis
  --huseyin celik
  -- abdullah gul
  --bulent arinc
  --idris naim sahin

  adam secilmis basbakani emekli etti lan. ankara belediye baskanini emekli etmek istemesi mi abes?
 • selim temo'nun yazısından:

  gözlüklerinin arkasında ezik bir taşra öfkesi oldu hep. en ufak bir centilmenliğe gerek duymadı. cesur biri olmamasına karşın önüne çıkan herkesle düelloya tutuştu. hasmının tabancasındaki o tek mermiyi çıkardı, şeytanın doldurma ihtimaline karşı horozu kırdı, hasmının gözlerini kapattı, ellerini arkadan bağladı ve “hakem” 10’a kadar saymaya başlarken ikinci adımda dönüp hasmını sırtından, hakemi göğsünden vurdu. böyle kazandı. tarzı bu. çünkü o yerli fouché.