şükela:  tümü | bugün
  • çok abartmayın. maksimum 2 yıl süresi var.
  • tüm küresel diş güçlerin söz geçiremediği reis'i 2 saatte ikna etmiş ve koltuğunu korumuştur. demek ki reis olsan da söz geçiremiyorsun bazen.

melih gökçek'i sevmem ama saygı duydum. artık 2 saatte ne deyip ne yaptıysa reis ona söz geçirememiş.

melih gökçek > reis
  • adam 70 yasindaymis lan benden genc duruyor. sumerli krallar listesinde 30000 yil yonetti denilen krallar var onlarin soyundan geliyor sanirim.

tanim: upuzun adam, genetik mucize, the man from earth
  • deli deliyi türkiyede müzede bulur ancak dedirten adam.

öyle insan hakları hak hukuk özgürlük falan değil. her yiğidin bi yoğurt yiyişi var misali çıkıp reise biz bu yollarda beraber yürüdük, benim kelle düşerse mazallah seninkini kim koruyacak demiştir. yoksa kolay değil padişahın emrini iki etmek... en azından türkiyede:)
  • bşbb.lığı "ne varmış, kesikköprü, kullanıyor ya, haberiniz olmadan 15 gündür kullanıyorsunuz, ishal olan var mı?" diyerek musluklara bağladığı , orta anadolunun atık sularını toplayan kızıl ırmaktan getirdiği pis şebeke suyu ve yaz kış soluduğumuz şu zehirli hava tüm ankara nüfusunu telef edinceye kadar sürebilir. ondan sonrası zaten kıyamet. belki, şehre yeni nüfus taşırlar. belli olmaz.
  • melih gitçek!
  • rte'nin "metal yorgunluğu" safsatasıyla belediye başkanlarına yaptığı hücumu durdurmuş başkomutan. olan garibim kadir abi'ye ve passat'çı düzce belediye başkanına oldu, ki adamların yediği naneler, melih gökçek'inkiler yanında devede tüy kalır. misal, biz adamı "niye benim de diğer akp'li başkanlar gibi audi'm yok" dedi diye linç ettik, melih 1.5 milyon liralık zırhlı maybach mercedes'e biniyor. yakışır valla.
  • reis, melih'e "sen bundan sonra tweet atma ulan ayı" demiş. tek eğlence kaynağımız elden gitti. üzgünüz.
  • bu adam twit atmazsa kendisini ..... reis cezadan anlıyor dedirtmiştir.