şükela:  tümü | bugün
  • kanal d enkırmeni ahmet hakan'ın işaret ettiği chp'li vekillerdir.

tamam anladık seçimle gelen seçimle gider falan filan da, söz konusu şahıs melih gökçek. lütfen bu konuda kasacağınız duyarları kendinize saklayın.
  • melih gökçek için seçilmiş demeleri hiç iyi olmamış ankara seçmeni onu seçmedi, chp'nin savunması genel bir savunma olup melih gökçek'e yönelik değildir. görevden alıyoruz deyip üstü kapatılamaz, hangi yolsuzluklarını gördünüz buyrun açıklayın mahkemeler önünde hesap versin.
  • seçilmiş başkan demek ha? mansur yavaş gelse de hepinizin suratına tükürse. seçilmiş başkan aynen.
  • o duyar kasma değil bebeğim, soslu fıstık alma meselesidir.

(bkz: bırakınız birbirlerini yesinler)
  • -varsa- kafasına sıçtıklarım. siz hala insanların melih gökçek'i, kadir topbaş'ı, hatta tam bir parodi olan yeliz ahmet hamdi çamlı'yı seçtiklerini mi zannediyorsunuz ?

diktatörler birlikte çalışacağı adamları seçer, sonra da kendini halka seçtirir.
  • gene piyasaya çıkmış bunlar.

diyorlar ki, varsa bir yolsuzluğu açıklayın yargılayın. afdghgahhaga... ulan ana muhalefet partisi olarak siz bilmiyor musunuz yolsuzlukları? yani varsa siz çıkıp açıklayın bir zahmet her 4 kişiden birinin oyunu alıyorsunuz. yahu siz değil miydiniz 2014 seçimlerinde hile yapıldığını söyleyen? gündeme getirsenize şimdi!
  • chp yi yillardir ele geciren gerizekalilarda akil olsa zaten...
  • istifaya zorlanmaları bir pazarlık sonucudur. "sen şimdi o makamı benim şu adamıma bırakıyorsun koçum, ben de senin şu şu şu meselelerinin üstünü çiziyorum. bunlar yaşanmadı. anlaştık mı? hadi bakem." tarzında devlet yönetilmez.

suçları ilan edilmeli, yargılanmalılar. istifaya zorlanarak yedikleri haltlar unutturulmamalı.

ama bu da bu kişileri savunmak şeklinde olmamalı.
  • esas sıkıntı duyar kasan chp'liler değil de hiç umursamayan akl'lilerde değil mi sizce de??