şükela:  tümü | bugün
  • iddaya göre recep tayyip erdoğan'ın; '' bundan sonra twitter’da boş işlerle uğraşmak yok. varsa yoksa ankara için uğraşacaksın. polemikti, şuydu, buydu… istemem '' diye gökçek' e koyduğu yasaktır. meğer gökçek o yüzden eskisi gibi çok twit atmıyormuş. reis kızmış buna. hımm demiş. bir daha görmeyeceğim. ahahaha.

haber
  • tamam da melih gökçek şimdi ne iş yapacak dedirten yasaktır.
    caps lock tuşunun başı sağ olsun.
  • tayyip erdoğan’ın twitter hesabını dondurmasıyla sonuçlanacaktır.
  • ihtimal vermediğim yasaktır.

bence melih gökçek'in canı sıkkın. yıllardır oturduğu ve garanti olarak gördüğü koltuğu en güvendiği insan tarafından elinden alınmak isteniyor. direniyor fakat sonunda ne olacağını da biliyor, en son rte "biz yapamazsak halk yapar" açıklaması yaptı, yani bir sonraki seçimde akp seçmeni gökçek'e oy vermeyecek. ki zaten aday da göstermeyeceklerdir büyük ihtimalle.

hal böyle olunca melih gökçek'in keyfi kaçtı ve melih gökçek sık sık tweet atmıyorsa bilin ki keyfi yoktur. rte zaten melih gökçek'i gözden çıkardığı için bu saatten sonra tweet atması falan umrunda olmaz.
  • istifaya davet ettikleri adama twitter yasağı koymuşlar. ahahahahah. bu nasıl bir güçtür reyis, heybetinden dağlar yıkılıyor.
  • ihtimal dahilinde olabilecek bir durum. erdoğan'la görüşmesinden sonraki twitinde yer alan "sn cumhurbaşkanıma külliye'nin karşısına yapılacak müze ile ilgili projenin tüm detaylarını sundum..." cümlesinden hakkında elimde olanları afişe eder, pazarını ipliğe çıkartırım tehdidini anlayan bir tek ben olamam herhalde. külliye'nin karşısına yapılacak müze(!)

melih gökçek farklı bir karakter, twitter'da kendine küfür edenlerle bire bir uğraşacak kadar saplantı sahibi. 23 yıldır kendini konumlandırdığı, derin bağlantılar kurduğu ve artık sahibi hissettiği bir koltuktan sessiz sedasız ayrılmasını beklemek fazla iyimserlik olur.
  • caps lock ağlıyordu , bırakma beni başkan diyordu..
  • twitter’da takılmakta neymiş, adam hayata küstü, sokağa çıkmaz oldu *
  • ahmet hakan'ın köşesinde yazdığı durum. eee biz şimdi twitter'da kimle eğleneceğiz?

(bkz: ağam bizimle eğlenemiy)

http://www.hurriyet.com.tr/…aytligi-versin-40603374
  • ben de bizim çocuğa bilgisayar oyunlarını yasaklıyorum sınav zamanları filan.
    artık ne yaramazlık yaptıysa?