şükela:  tümü | bugün
  • melih gökçek'in siyaset arenasına bütün dönüş yollarını kapatan tweet.

--- spoiler ---

odtü’de dün gerçekleştirilen mezuniyet töreninde açılan ve üzerinde “tecavüze sebep olan şeyler” yazan pankartın fotoğrafını paylaştı.

pankartta yer verilen, “gece dışarı çıkmak, mini etek giymek, sarhoş olmak, cilveleşmek” ve “tecavüzcü”seçeneklerini gören gökçek, attığı tweetinde, “madem nedenini biliyorsunuz, siz de ilk dördünü yapmayın yapanlar salak mı” ifadelerini paylaştı.
    --- spoiler ---

https://odatv.com/…l-tecavuz-tweeti-07071847_m.html
  • tamamen bitirmez.
    bir kaç ayet sallar olur biter.

bu ülke neler gördü.
    seçimde millet cevabını verdi ve biz böyle seviyoruz dedi.
  • e valla ne diyeceğimi bilemiyorum artık inşallah sana da bir gün tecavüz ederler i. melih gökçek.
  • pişkinlikle atılmış tweet.

bu ülkede 1 haftada başbakan değişti * kimse gık demedi. bi tweetle kimseye hiç bir şey olmaz. insanlar o kadar pişkin ki kimse hiç bir şey için utanmıyor. bir şeyden utanabilmek, yüzü kızarmak için ne yapmalı ki bir insan o raddeye gelsin.
  • adam ağır mal çıktı rıza baba.
  • bu olaya ayrı , önüne gelene geri zekalı , salak vs. demesine ayrı takıldım. o kadar süper zekalı ise ; en kısa zamanda iq testine girip sonucunu twittter'da paylaşmasını bekliyorum.
  • hemen hemen aynı şeyi nihat doğan da söylemiştir. kendisi halen medyada en çok kazanan isimlerden. sonuç olarak kitleleri böldükten sonra bir yarısı sende kalıyor.
  • sarayın danışmanlık kapılarını ardına kadar açmıştır.
    içerdekinin fikri ile örtüşmektedir.
    nokta.
  • yazarın da tamamen bitmeyeceğini anlayıp heyecandan tamamamen yazdığı başlık.