şükela:  tümü | bugün
  • necmettin batırel ekonomiden sorumlu bakan olsun.

durmadan dolar satarız ne güzel olur.

şöyle bir liste yapmak için çok yüksek bir vizyon mu gerekiyor acaba ?

daron acemoğlu
    mahfi eğilmez
    özgür demirtaş
    cem seymen
  • ankara yetmedi, tüm türkiyeyi "parsel parsel" cemaate peşkeş çekecek sanırım. o da olmadı, rezaya peşkeş çeker. sever gökçek ailesi 100lerce milyon dolarlık havaleleri
  • eğer gerçekleşirse şaşırmayız. 10 ay önce istifa ettirilince bunu yazmıştık.

(bkz: 65. hükümet/#71413319)
  • kulislerde ciddi ciddi dillendirilen iddia. bakanlık karşılığı belediye başkanlığını bıraktığı söyleniyor. bir diğer iddia ise yök başkanının milli eğitim bakanı ya da eğitim ve öğretim politikalar kurulunun başına geçeceği söyleniyor.
  • allah belasını versin
  • bir de çevre ve şehircilik bakanı olacakmış. her ile bir dinazor park bekliyoruz kendisinden.
  • (bkz: intihar sebebi)
    yok artık iyice çirkefleşecek. artık tutulmaz da bu ha.
  • çevre ve şehircilik değildir ankara bakanlığıdır o.
  • olmasını çok beklemiyorum ama olursa şaşırmam. rte'nin çok isteyeceğini zannetmiyorum bu durumu fakat ankara belediye başkanlığını bırakması için böyle bir anlaşma yapmış olabilirler aralarında. melih gökçek'in hala akp'ye destek çıkar açıklamalar yapması da bu yüzdendir kanımca. çünkü bu güruh çıkarları korunduğu ve rant sağladıkları sürece davalarının takipçileridirler. bunların davaları kendi cepleri ve güçleridir.
  • çevre şehircilik bakanlığı görevine bülent arınç'ın çıkıp ''ankara'yı parsel parsel sattı'' dediği bir adam getirilirse sanırım şaşıracağım başka bişey kalmaz türk siyasetinde. makam da o kadar manidar olur yani.