şükela:  tümü | bugün
  • yeni gördüm şaşırdım gözlerime inanamadım. normalde bu adamı takmıyorum çünkü bu adam kendi partisi tarafından dışlanmış ve belediye başkanlığı elinden alinmiş sadece twitter'da at koşturmaya çalışan biri. bu söylediği ve savurduğu şeyler gerçekten insanı hayrete düşürecek cinsten.

link

bir göz odalı evde yaşayan peygamberin ümmeti değil miyiz? bu üstten bakma kültürümüze ait değil. düşünsenize ankara bu vizyonsuzlukla kaç sene yönetildi..
  • keşke biri ex başkana vizyonun makamda değil icraatta belli olduğunu söylese

aa 1 dk kendi reklamlarında söylemişlerdi bunu zamanında dimi?
    (bkz: ben lafa değil icraata bakarım)
  • bu çöl maymununa birşey anlatmak beyhude. kafesine arada bir muz atın. iki gülün geçin. göreceksiniz sağlığınıza iyi gelecek.
  • yorma bizi gökçek be.. yorma ya
    her gün önümüze başka bir saçmalık düşüyor.
  • dinlenme alanı ile birlikte 245 metrekareymiş odası. osmanlıspor antreman sahası olarak kullanıyordu odayı sanırım.
  • hırsından, kocası 20lik kız için kendini terketmiş 45lik kadın gibi sabah akşam mansur başkana yürüyen, hazım problemli devrik başkan.
  • (bkz: i. melih gökçek'teki i)

cevabın ne olduğunu herkes biliyor zaten.
  • sorsan tek oda evde tek hasır üzerinde yaşayan peygamberin ümmetiyiz der.

(hoş bu da doğru değil ya, 10 civarı karısı olan onlara ev düzüp masraflarını karşılayan birisi nasıl tek göz evde hasır üstünde yaşıyor oluyor?)
  • demokrasi ve halk iradesi sadece kendileri seçildiği zaman geçerli.

seçimi kaybettikleri zaman ne halk iradesini tanırlar, ne de demokrasi bilirler.

melih gökçek'ten kurtulduğumuz için o kadar çok mutluyum ki anlatamam.

organize kötülük bunlar.
  • soylediginden yola cikarak, kendisinin de buyuk sevdigini anlatmis galiba.