şükela:  tümü | bugün
  • melih gökçek'in şu sıralar twitter'da yazdığı floodun konusudur.

edit: link istendi. https://twitter.com/…status/983072767036837889?s=09

melih gökçek'e göre dizideki kırmızı tulumlar gezi direnişini temsil ediyor.

ayaklarındaki postalar, darbe tehditini temsil ediyor.

tokyo, taksim yerine kadıköye kayan genç, aydın ve boyun eğmeyen gençliği temsil ediyor.

denver silahlı ve bu sefer daha çetin geçecek bir direnişi temsil ediyor.

sıkı durun. dizideki berlin ise surat benzerliği den dolayı ali koçu temsil ediyor.

hepsini topladığımızda fenerbahçe kongresinden sonra, ali koç önderliğinde kadıköy'de hükümet yönelik darbe soslu ve silahlı bir direniş başlayacak.

yuh dedim okurken. dizinin asıl senaryosuna taş çıkarır bu komplo
  • bence bunlar 'nasıl olsa sevap çok kafasıyla' sürekli haşhaş'la beslenip, su yerine viski devirip duruyorlar... aklıma gelen bu!
    nasıl bir kafa yapısına sahipler gerçekten anlamak zor.
  • (bkz: tesbit)
  • (bkz: #75812158)
  • tespihtir o
  • tweetler öncesi dm üzerinden dönen olası muhabbet

cumhurbaşkanımız: melih olum bu soytarılar iyi kapıldı la casa masa sikik ispanyol işlerine hemen müdahale et paşam !

melih: hemen cumhurbaşkanım gençliği breaking bad, oz, sopranos seviyesi işlere yönlendirmeye başlıyorum. böyle overrated işlere piyasada lüzum yok, ben de sizinle aynı kanaatteyim cumhurbaşkanım, mubarek yanaklarınızdan öpüyorum selam ve dua ile <3
  • reis: melih paşam orda mısın ?

melih: burdayım cumhurbaşkanım emredin !

reis: paşam şimdi timeline da önüme bu örgütten bir kase düştü, tokyo kod isimli bir şarlatanmış, bilgin olsun bu tokyo isimli devlet düşmanını bizzat sarayda ben sorgulayacağım !

melih: tamamdır sayın cumhurbaşkanım, tekrar öpüyorum mubarek yanaklarınızdan allah sizi başımızdan eksik etmesin.
  • partisi iplememiş biz niye ipleyelim. dikkat çekme çabaları bunlar, prim vermemek lazım!
  • tespitin kaynağı gözüdür