şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 6.02.2009 tarihinde samanyolu tv ye çıkan melih gökçek mal beyanından bulunmuştur. şöyledir ki: "bankada eşimin 50-60 bin lira civarında ikramiyesi hálá durur. orada bir miktar benim de param var. toplamı tahmin ederim 100 bine yakındır. akçakoca’da eşimin evi vardı sattık, 95-100 bin tl civarında para bankada. eşim akçakocalı, orada bir evi daha var. oğlumun evi var. bizim çayyolu’nda kooperatif evimiz var. pursaklar’da 500 küsur metrekare arsam, silahım var. bunun haricinde de herhangi bir şeyim yok." bulunmuşlardır.

  ikide bir kendisine mal varlığımın sorulmasından da rahatsız olduğunu belirtmiştir.
 • godless killing machine'nin anında taraf olarak bizi bilgilendireceği açıklama.
 • basına mal beynatını açıklarken, "bunun haricinde de herhangi bir şeyim yok." lafına seri olarak cevap eski partisi mhp'den gelmiştir.

  mhp grup başkan vekili oktay vural, açıklamalarında “çayyolu’nda bir kooperatif evi, pursaklar’da 500 küsur metrekare arsası ile oğluna ait evi olduğunu söyleyen gökçek’in, üzerine kayıtlı iki ayrı evi olduğuna ilişkin emlak vergisi beyannamesi suretini basın mensuplarına sunmuştur.

  buna göre,

  adrese dayalı nüfus kayıt sistemi’ne göre ibrahim melih gökçek isminde 20 ekim 1948 doğumlu bir kişinin, 2007 yılında 895 bin 882 liraya satın alınan dikmen turan güneş bulvarındaki bir binası bulunmaktadır.
  ayrıca çankaya’da aziziye mahallesi refik belendir sokağındaki 75/7 numaralı dairenin melih gökçek ismine düzenlenmiş tapu senedini de basın mensuplarına göstermiştir.
 • (bkz: peki)
  (bkz: yersen)

  kendi yandaşlarının dahi gerçekliğine inanmayacağı bir mal beyanı olmuştur. bu mal beyanının sonunda okadar haline acıdımki belediye seçimlerinde kendisine sponsor bulmasında yardımcı olmaya karar verdim.
 • ankara, ankaraspor, sestv ve dunyaca unlu melih gokcek siritisinin da dahil edilebileceği beyandır.
 • (bkz: ankara) adam tapusunu almış.
 • beyana değil, bilinen mal varlığına bakın derim; adamın tayyip erdoğan'ın 35 milyar dolar'lık servetinden daha fazla parası olduğu söyleniyor. zamanında da zaten kendisi mit'e misafir edilip oğlu için 650 milyon dolar'ı türkiye sınırlarına sokmuştu. bir seçim zamanı için tek seferde 650 milyon dolar getirten adamın mal varlığı, mal beyanından kesinlikle fazladır.

  araştırılması gerekir.