• yıllarca tek taraflı medya gücüyle konuşup, cevap hakkı bile tanımadınız. şimdi dışlandınız kendi ekibinizden savunacak kimseniz kalmadı, pislikleriniz tek tek çıkıyor.. tv de tartışalım.. bi tittiriniz gidiniz
  • bu vs ler olursa keyifli bir yaz olur.
  • bir de demiş ki benim lehime şu kadar twit var senin lehine az var. halbuki okudum yorumları hemen hemen herkes fikir beyan etmiş fakat kendisi işine gelmeyenleri engellediği için sadece kendi görüşündekilerin twitlerini okuyor. bir nevi kendi hapsini kendisi oluşturmuş.
  • mansur yavaş, imamoğlu yıldırım'ın karşısına çıktığı günün ertesi diye gün verirse çok güzel olur.
  • melih'le başedilemeyeceğini düşünen genç dimağların olduğunu görmemizi sağlayan davettir.
    sizler, bugün 18 yaşında olup türkçe ezanı hatırlayan, 1995 doğumlu olmasına karşın tüp ve gaz kuyruklarını da gayet iyi bilip o günleri unutmayan ultra çokomelli bir nesilsiniz aslında ama önce dengir mir mehmet fırat'ın sonra da melih'in , kemal kılıçdaroğlu tarafından tv'de ne hallere düşürüldüğünü , ondan sonra da hiçbir akp'linin o toplara girmediğini bilmezsiniz.
    bu davete gelirsek, ben bu arkadaşın tv'de düzgünce tartışmak yerine saçma sapan sözlerle konuyu saptırarak bir şeyler elde etmeye çalışacağını düşünüyorum. yolsuzluk,israf, yönetimsel meseleler konuşmaz bunlar. oruç tutuyor musun? kandil'de içki içmişsin. aslen gavurmuşsun. israilliler seni çok tutuyormuş gibi şeyler bekliyorum.
  • bir tarafta kaybedeceği olmayan biri diğer tarafta hayatını bu işe adamış oy çalmalara rağmen bu işi bileğinin hakkıyla elde edilmiş bir başkan.
  • reisinin lafiyla cevap verilmesi gerekir.
    (bkz: sen kimsin yea)
  • anlamadığım nokta adam göreve geldiği günden bu yana az bir zamanda teker teker karşısındaki kişilerin içinden geçerken içinde kırıp bırakmış sen hangi akla hizmet düelloya davet ediyorsun?

(bkz: seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara)
  • eski belediye başkanını kale almaması gerekir
hesabın var mı? giriş yap