şükela:  tümü | bugün
  • 1 temmuz 1996 izmit doğumlu, fenerbahçe u14 takımının; yetenekleri hemencecik göze çarpan oyuncusu.
  • sürati ve tekniği ile dikkat çeken sağ kanat hücumcusu.
  • dünyada sol back,sağ açık, kreatif orta saha ve müthiş bitirici forvet oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez.melih'i tüm yaş kategorilerinde izledim ve her sezon üzerine koyduğunu görüyorum.henüz 17 yaşında ama u-19 liginde oynuyor.seneye a2'ye geçip a takıma yükselebilecek bir futbolcu.şu an bile a takıma çıksa çok sırıtacağını düşünmüyorum.

kendisi için önemli olan nokta fenerbahçeden başka bir takıma kiralık giderse, bu takımı seçerken çok dikkat etmesi.dortmund,barcelona modeli gibi fenerbahçeıı takımı bir alt ligde oynayabilse buna gerek kalmayacak ama mevcut şartlarda bunu yapması şart.kötü bir takım ve hocanın elinde mundar olmasından korkuyorum umarım böyle birşey olmaz.2018-2023 arası futbolunun zirvesine çıkmaması için bir sebep yok
  • 2013-2014 elit akademi u19 ligi'nde şu ana kadar 12 maça çıkıp 7 gol kaydetmiş genç yetenek.
  • fener altyapısındaki üst oyunu oynayabilecek tek oyuncudur.
  • bu sene fenerbahçe'nin türkiye kupasında oynattığı gençler arasında bugün ilk kez oynamasına rağmen tek göze çarpan futbolcu. allah yolunu açık etsin.
  • geçen sene u21'de 28 maçta 14 gol atmış kanat forvet.
  • kesinlikle fenerbahçe'nin genç oyuncuları arasında en önemlisi ve kumaşı en sağlam olanıdır. basit ve kaliteli bir oyun tarzı var gerçekten çok yüksek bir potansiyel. inşallah daha geç olmadan keşfedilir ve bu sezon özellikle türkiye kupası'nda her turda ciddi süreler alır.
  • bugün keçiören-üsküdar anadolu maçında 4 gol birden atmış ve oynadığı mükemmel futbol ile süper lige göz kırpmıştır.

eğer sivasspor süper lige çıkarsa kaçırmaması gereken bir oyuncudur.

edit: bonservisi fenerbahçe'dedir ama bu çocuğun gelişmesi için düzenli oynaması gerekir.
  • alt yaşlarda bildiğin ronaldo etkisi yaratan oyuncuydu. şimdi bolu spora göndermişiz. bu çocuklara büyüyünce ne oluyor anlamıyorum. iki üç izlemişliğim var çocuktan bildiğin yetenek akıyordu şimdi silinip gidecek. çok ilginç