şükela:  tümü | bugün
 • survivor 2018 gonulluler takimi uyesi.
 • real madrid’e orta sahadan attığı golle efsaneleşmiştir.
 • en eski var mısın yok musun yarışmacılarından, nam-ı diğer "antikacı metin"in oğludur.

  "bizim oğlanı da survivor'a alsan ya" diye gönüllüler takımına katılmış olma ihtimali yüksektir. zira antikaci metin'in, panorama minvali survivor yorumlama programlarına çıkmisligi vardır. acun'la bağlantısı yarışmadan sonra kopmamistir yani.

  bu da demek oluyor ki, survıvor seçmeleri başladı diye anonslar, duyurular yapilmasi bosadir. hele hele tamamiyle kimseyle bir bağlantısı yakınlığı olmadan survivor'a katılabilmek hiiiç mümkün degildir.

  markus isimli eleman da acun'un sık görüştüğü bir arkadasiymis. hem kendisi söyledi, hem seyma subaşı ile beraber fotoğrafları vardi.

  cumali halktan biri evet kabul. o da yürümüş etmiş beyaz show'a çıkmış. beyaz sayesinde yarışmaya dahil oldu.

  boşuna survivor hayali kurmayın gençler.. acun'la bir yerden, bi şekilde bi bağlantınız yoksa, gitme ihtimaliniz de yok.net

  (bkz: metin özkaya)
 • survivor'a babasının torpiliyle katılan hanım evladı bir tip. ana kuzusu gibi geziyor ortalıkta. "bıbıcım sinin için" diyor sevinirken. tabi babacın için aq. baban olmasa anan odana kurabiyeni getirecekti. meyve tabağı yapacaktı sana. bıbıcın seni survivor'a mı aldırdı süt kuzusu? survivor mı oldun çen?

  diğer yarışmacılardan gizli gizli hindistan cevizi yerken görülmüş. kızlar dalga geçiyor her bölüm bu kamil'le. tam bir kamil. atış kabızı, yetenek fakiri. baba torpiliyle yarışmaya katılmış bir süt oğlanı. bu sene hiç şansı yok, çünkü adem bütün torpillileri bu hanım evladı gibi üst üste koyup hoplatıyor. babası da geçen sene olduğu gibi ekstra'ya katılıp adem'e sallasın yine. zira torpilli oğlunu her bölüm kanırta kanırta inletip paket ediyor adem.
 • efendi, yakışıklı ve başarılı eski survivor yarışmacısı

  favorim anıl ile melihti bu yıl ama çocuk nazara geldi, umarım seneye tekrar dahil olur emre ile beraber.
 • gönüllüler takımında gönderilecek son elemanlardandı. zaten bu da gönderilince takım sirke döndü. sonra acun nagihan'ın takımını değiştirdi ki, oyuna denge gelsin. yoksa gidecekti reytingler...