şükela:  tümü | bugün
 • lig tv maç spikeri..ayrıca lig tv de derin futbol programını sunar..istatistik hastasıdır,maçlarda bol bol istatistiki bilgiler verir..hasta fenerlidir ama bunu anlatımında fazla hissettirmemeye çalışır..ilginç bir ses tonu vardır..gol anlarını ercan taner frekansında anlatamaması eksik yönü olarak düşünülebilir..
 • 1996 - 1997 sezonu beşiktaş - valencia uefa kupası 3. tur rövanş maçından "işte zubizaretta*, yılların kalecisiymiş sözümona..." ve " oktay*, vur artık ya ! " cümleleriyle hatırladığım spor spikeri. adaşı, yaşıtı, meslektaşı melih gümüşbıçak gibi televole saflarında görünmemesi olumlu bir puandır.
 • uyuz ses tonuyla maçı her daim katlettiğine inandığım bu kişinin kamera önünde sempatik göründüğü de tarafımdan onaylanmıştır. hasta fenerli olduğunu okuduğumda da çok şaşırdım ayrıca, kendisi anlatımında bunu hissettirmeme konusunda çok başarılı, hatta ben hafiften bir antifenerbahçe havası bile sezdim bu arkadaşta.
 • melih gümüşbıçak ile ayırd edilmesi zor bi insan. çok benziyorlar birbirlerine.
 • tevfik lav vefat ettikten sonra 17 nisan 2004 konyaspor bjk maçında konyasporun ardarda gelen gollerini o kadar mahzun anlatmasından sonra "insan bu atmosferde gaza gelemiyor" tarzı bi yorum yaptıktan sonra sergenin her topu alışındaki celallenişiyle hem yalanı hem bjk.lılığı ortaya çıkan öztürk pekin ve melih gümüşbıçak gibi gereksizlerin arasında kötünün iyisi spiker

  bir de derin futbol'u sırtına attığı kazağıyla "benim ne işim var buralarda, şeytan diyo al şu mini etekli karıyı, ak ortamlara. hıncalla atilla taklsınlar kendi çaplarında burda" diye sunuşu vardırki hasta eder
 • lig tv bünyesinde çalışan, genelde maç anlatımlarıyla tanıdığımız fenerbahçeli spiker. ayrıca sansasyonel 6 kasım fenerbahçe-galatasaray derbisini anlatma şerefine erişmiş şahıs...
 • ligin başındaki fener maçlarında sergilediği ''tuncay şaanlıııııııııııııı'' böğürtülerinden sonra gelen haklı tepkiler üzerine muhtemelen sağlam bir ayar alan ve bu yüzden 2. yarıda kendine çok dikkat eden, inönü'deki beşiktaş maçında fener gollerinde sesini yükseltmemesini buna bağladığım, ayrıca beşiktaş taraftarının göbeğinde haliyle dut yemiş bülbüle dönen, bir maç sonrası canlı yayında oturduğu taburenin ayağının kırılışı ve löp diye yere oturuşuyla hatırladığımız spiker.
 • 2004-05 sezonuna malatya besiktas macindaki bagirtilari ile giren yapay spiker modulu
 • geçtiğimiz sezon bjk-fb derbisindeki maç sunumuyla bizleri derin bir şaşkınlığa gark etmiştir bu kardeşimiz. fenerbahçe gol attıkça şekilden şekle girmesi hala aklımdadır kendisinin. hele bir de tuncayın attığı golden sonra duraksayarak binali yıldırım'ın bir türlü gelmeyen istifası hakkında konuşur gibi bir ses tonuyla "3 oldu değerli izleyiciler..." deyişi vardır ki, o an evinde zıp zıp zıplamakta olan şahsımın kendini ve tuttuğu takımı sorgulamasına** sebebiyet vermiştir, esefle kınamaktayım.