şükela:  tümü | bugün
  • ankarali kurt ahmet'in oglu, nazire dedeman'in oglu umut onal'i oldurmekle suclanmis vakat beraat (!) etmi$ ki$i.
    yükseliş koleji'nin hokey takimi varken bu takimde oynardi; daha dogrusu kadrodaydi, kendisini korkudan oynatirlardi. macta iti$ kaki$ ciktiginda bir keresinde tribunlerde silahlar patlami$ti.
    belpa'nin onundeki caddede kiz arkadasini arabada e$$ek sudan gelene kadar dovdugune $ahit olunmu$tur, yani bu cocukcagizi kadroya korkudan alani kucumsememek gerekir.
  • çıkınca ilk işi umut önal'ın sevgilisi ile evlenmek olmuştur. herhalde kız aç açık kalmasın diye kendisini öldürdüğü delikanlının hayatından sorumlu hissederek gerçekleştirdiği bir harekettir. insanlık ölmemiş.
  • gecen hafta kibris'ta rakip gazinoyu adamlariyla birlikte basarak iki kisinin olumune neden olan sabikali. asil ismi idris melih turgut'tur. ankara yukselis koleji mezunudur. 1993 yilinda ev arkadasi umut onal'i silahini temizlerken kazayla oldurdugunu soyleyerek polise teslim oldu. 38 gun hapis yatarak kefaletle serbest kaldi. uzun yillar suren ve 1997 yilinda sonuclanan dava sonucu 18 milyon para cezasina carptirildi. umut'un annesi nazire dedeman yillarca olayin kaza degil cinayet oldugunu iddia etti. buna kanit olarak da oldukten sonra umut'un vucudundaki tespit edilen darp izleri, kirilan ve sallanan disleri gosterdi. parasi ve nufuzu da olmasina ragmen davada sonuc alamadi. melih'in 1999 yilinda umut'un eskiden ciktigi yeliz yildiz'la evlenmesi muhtemel cinayetin ask yuzunden islendigi savini guclendirdi. melih su anda babasina ait olan kibris deniz kizi casino'nun isletmeciligini yapiyor, cani sikildi mi da adamlariyla orayi burayi basiyor.
  • kıbrıs'ta son yaptığı gazino baskını nedeniyle 2007 yılında 9 yıl hapis cezasına çarptırılmış.
  • yani bildiğiniz gereksiz, insan atığı bir tip. umarım geberirsin !!