şükela:  tümü | bugün
  • sayesinde esra erol’un varis’i* olduğunu öğrendiğim kişi.

(bkz: nasıl yani)

edit: geçen akşam gireyim başlığına bakayım bu adam kimin nesi dedim, ilk ve tek entry'yi de ben yazmışım 2019'da. kısa süreli dejavu yaşamadım değil.*
  • saray uşağı bir sağlıkçı.
    bu durumda bile ekranda saray yanlısı açıklamalar yapmıştır.belki kaparım ileride sağlık bakanlığını falan düşüncesinde olma ihtimali yüksek.
  • konuşma tarzından doktor olmadığı anlaşılıyor sözünün sahibi olan doktor. sözde bahsi geçen kişinin de doktor olduğu ortaya çıkmış.
  • 'konuşma tarzından doktor olmadığı anlaşılıyor' diyerek sağlık çalışanlarını kendince küçümseyen kibirli zat, terbiyesiz adam

ilgilenenler için video
  • up olsun
  • hocam okuyorsan eğer buraları cinde ki 20 bin corona hastası charti üzerinden yaptığın analiz yanlış. o charta bakarak coronaya yakalananlardan tansiyon hastası olanlarin, koa hastasi olanlardan daha çok olduğunu ilginc bulduğunuzu paylaşıp, tansiyon hastalarının daha kolay yakalandigi tezini yürüttünüz ama burada gözden kaçan sey toplamda tansiyon hastalığının, koa hastalığından yaygin olması. ortamda daha çok tansiyon hastası varken, daha çok tansiyon hastası bireyin coronaya yakalanmasi üzerinden, tansiyon hastalarının coronaya karşı daha zayif olduğu tezi yanlış. bu tez ancak coronaya yakalananlardan mevcutta tansiyon hastaligi olanlarin ölüm oranı vs mevcutta koa hastalığı olanların ölüm oranları üzerinden analiz yapılırsa anlamlandirilir.
  • corona ile ilgili elde edilen dataları kötü sonuçlar ortaya çıkaracak şekilde, erken ve hatalı yorumlayarak halkı korku ve paniğe iten kişi. televizyona çıkarılmaması gerekiyor. mümkünse bilim kurulundaki veya ilgili uzmanlık alanındaki kişiler konuşsun. halkın sağlığını düşünüyorsa televizyona çıkmaz kendileri.

lütfen uzmanlık alanınız ile ilgili konular hakkında konuşun. doktorsunuz diye internetten yaptığınız araştırmaların bir değeri yok.
  • kendisi şu an habertürkte göte göt demektedir.
    bu adamı dinleyin. takın maskelerinizi.
    çok ama çok mantıklı konuşuyor.