şükela:  tümü | bugün
 • prograssive/experimental çalan harikulade baterist. şuan can gox'la birlikte çalmaktadır. geçmişte yaptığı grupsal icraatler şöyledir:

  engin gürkey percussion ensemble - 2001 / 2006 (afro/latin percussion)
  carnival turco - 2003 / 2010 (brasil percussion)
  ı.ü.d.k senfoni orkestrasi - 2005 / 2007 (classical percussion)
  sinan erkoç - 2005 / 2008 (percussion & drums)
  fuat saka - 2005 (ethnic percussion)
  ıstanbul symphonic project - 2006 (classical percussion)
  robin gibb (bee gees) - 2006 (latin percussion)
  philharmonia ıstanbul - 2006 (classical percussion)
  yansimalar - 2006 / 2008 (ethnic percussion)
  gokce - 2007 (ethnic/latin percussion)
  hasan cihat örter - 2007 / 2009 (ethnic percussion)
  karapaks (mavi sakal) - 2008 / 2011 (drums)
  leonardo's workshop - 2010 / 2011 (electronic works/keyboards & drums)
  ilkim - 2010 / 2011 (drums)
  metal2oxide - 2011 / 2012 (drums)
  vintage - 2011 / 1012 (drums)
  sagus - 2011 / 2012 (drums)
  saints n sinners - 2009 / 2013 (keyboards)

  ayrıca kendisi yılmaz erdoğan'ın etme adlı şiirine müziğiyle destek vermiştir.
 • imzalı baget sözü aldığım bateristtir.
 • objektif grubunun hayvani davulcusu. usta müzisyen. her sahnesi adeta bir linkin park, dream theater efendime söyleyeyim irom maiden havasındadır. bildiğim kadarıyla müjdat gezen konservatuvarı'nda davul bölümünün başındadır.
 • şu an evren ve evrim hakkında belgeseller seyrettiğim objektif bateristi. telefonu çaldığı bu arada entry giriyorum* artık türkiye masa futbolu federasyonu (bkz: langırt) yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı. adam aklına koyduğunu yapıyor. başarılar!
 • 5 haziran 1986 yılında istanbul'da doğdu. ailesi de müzisyen olan melih yüzer, doğduğundan beri müziğin içindeydi. 7, 8 yaşlarında müzik yapmaya basladı ve ailesiyle beraber sahneye çıktı. 1999 yılında istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı vurmalı çalgılar bölümüne giren melih'in konservatuvarla beraber müzik yaşantısı da değişti. artik profesyonel olarak müzik yapmaya başlamıştı. birçok grup ve kişi ile çalışan melih, daha kariyerinin başlarında olmasına rağmen robin gibb, nikolo kotzev, errol reid, nilüfer, hasan cihat örter, yansımalar, hüsnü şenlendirici, süren asaduryan gibi isimlerle çalıştı.
  2001 yılında hocası engin gürkey'in de içinde olduğu engin gürkey percussion ensemble’da 6 yıl perküsyon çaldı. latin, afro ve etnik vurmalı çalgılar üzerinde uzmanlaşırken, konservatuvarda aldığı klasik vurmalı çalgılar eğitimi de diğer bir yandan alanında ilerleme kat etmesini sağladı. 2004 yılında engin gürkey percussion ensemble ile diskografisinin ilk albümüne imza atmış oldu.
  2002 yılında engin gürkey percussion ensemble ile çalışmaya devam ederken, atakan kundak, doğan şen ve mehmet urunlu ile carnaval turco perküsyon grubunu kurdu. kimi zaman grubun bayrağını taşırken, kimi zaman da yoğun ajandası nedeni ile ekibin dışında kaldı. 29 ekim 2010'da cumhuriyet bayramı kutlamasında ct jübilesini yaparak perküsyon hayatına veda etti.
  2005 ve 2008 yılları arasında sinan erkoç’la sahne aldı. ekibin durumuna göre perküsyon veya davulun başında görev yaptı.
  2006 yılında bee gees grubu solistlerinden robin gibb ile sahne aldı. çeşme açık hava sahnesi’nde yapılan çeşme festivali ve harbiye açık hava sahnesi’nde yapılan 14. caz festivali olmak üzere iki konserde robin gibb’in arkasında yer aldı. bu ufak çaplı turne melih’in nikolo kotzev, errol reid, wayne banks, nelko kolarov ve paul momberger ile tanışmasını sağladı.
  yine o yıl yansımalar grubu ile müzik yapmaya başladı. çok aktif bir turne takvimi ile beraber iki yıl boyunca kral tv’de grubun kendi adını taşıyan "yansımalar" adlı bir müzik programı yaptılar ve bu programda birçok sanatçıyı konuk olarak ağırlarken bir yandan da sahnede eşlik etme şansı buldular. 2008 yılında yansımalar’la beraberliğini sona erdiren melih, tuşesini arttırarak "rock" müziğe yöneldi.
  birkaç amatör rock grubu ile çalıştıktan sonra apsent, daha sonra da kökeni mavi sakal grubuna dayanan karapaks’la çalışmaya başladı. karapaks ile beraberliği sürerken, prograsif rock ve metal müzikle ilgilenmeye başlayan melih kısa süre sonra saints n sinners grubu ile çalışmaya başladı ve sns ile birlikte birçok dünyaca ünlü grubun ön grubu olarak sahne aldı. 2010 yılında külhanbeyi müzikali'nde çalmaya başladı. 2011 yılında karapaks ile yolları ayrıldı.
  ardından nile grubunun davulcusu george kollias’ın workshop’unda sagus’un vokalisti corey luke watson ile tanıştı ve sagus'la beraber albüm çalışmalarına başladı.
  2012 yılında the aristocrats grubunun davulcusu marco minnemann'ın davul teknisyenliğini yaptı.
  aynı dönemlerde sns ile albümü tamamlandı. sns'den sonra can gox'la beraber uzun bir turnede yer aldı.
  2011'den bu yana "külhanbeyi müzikali", 2013'den bu yana "sokak kızı irma", 2014'den bu yana "hayvan çiftliği" adlı müzikallerde halen yer almaktadır.
  2014 yılında objektif grubuna girmiştir.

  aktif olduğu kurumlar :
  (bkz: objektif band)
  (bkz: turkish cymbals)
  (bkz: high down drums)
  bakırköy belediye tiyatroları
  müjdat gezen konservatuvar
 • davul örtmenim oldu kendisi, çok heyecanlıyım :) 3-4 ay sonra female drummer olarak youtube paylaşımlarıma başlarım :)