• yediğiniz şey muhtemelen döner değil, yani ben iskender yediğimde ne yediğimi anlamadım. çok kalın kesilmiş ve pişmemiş döneri servis ediyorlar üstelik hazırda kesilip tabaklanmış döner olduğu için buz gibi eti size servis etmekten de çekinmiyorlar. tabak soğuk denildiğinde de ısıtmış gibi yapıp geri getiriyorlar. fiyat olarak kıyaslandığında aslında yarım porsiyonu 1 porsiyonmuş gibi tabaklamışlar, normalde uzun oval tabakta servis edilen iskender, ufak yuvarlak tabaklarla 1 porsiyon olarak servis ediliyor.
    yani aslında yarım porsiyonu 20 tl ucuz değil normal fiyat ki uludağ kebabcısında 1 porsiyon 45 tl'di
    uludağ kebapçısı kapalı olduğu için mecburen gittik, gitmeden buradaki yorumlara da baktım ortalama iyi olan yorumlara güvenip gittim, ama kesinlikle başarısız buldum.
  • dun aksam yemegini yedigimiz donerci.

etin altindaki pideye ulasmak icin 3-4 catal et yemek zorunda kaldik, oyle bir et koyuyorlar.
  • fiyat/performans oranı oldukca yuksek bir donercidir. melike doner'de yenecek iskenderin ardından kofteci yusuf'ta kaymaklı ekmek kadayıfı ile cila yapılması tavsiye edilir.
  • ekmeğini normal yarım ekmekten bir çeşit atom ekmeğine değiştirdikleri günden beri artık yemediğim döner. atom döner yine satın da, normal ekmeği neden çıkarttınız menünüzden? bir de yarım dönerin ekmeğini tost makinesi gibi bir şeyde kızartıyordunuz, ki bu da içine koyduğunuz domates sosun veya domatesin(o kadar uzun zamandır yemedim unutmuşum) ekmeği hemen ıslatmasını önlüyordu ve çok lezzetli oluyordu. şuan atom dönerde ekmek vıcık vıcık ıslanıyor sosla. bir firma çok sattığı bir şeyi neden satmayı bırakır?
  • sahibini tanırım, arkadaşımın amcası. pek sevmem kendisini. ışletmeci olarak da müşteriye, paraya doymuş bir adamdır. ama aynı zamanda sahip olduğu yere tırnaklarıyla kazıyarak ulaşmış bir adamdır kendisi.

mekana gelirsek, bir kere orijinal ıskender ile kıyaslanamaz. ama adil kıyaslama şu an porsiyonu 30 tl üzerinde olan orijinal iskender ile ya da uludağ kebapçısı ile kıyaslamak değil diğer donercilerle kiyaslamaktir. fiyat performans açısından diğer tüm donercilere basar geçer. porsiyon bol, et fena değil, sos, yoğurt kaliteli.

• melike döner olmasaydı bu öğrenci halimle bursada iskender yiyemezdim. normalde bursada porsiyonu 25 liranın altında değildir, melike dönerde ise şuanda 10 lira..

aynı kalitemi değil, fakat iskender yemiş oluyorsun ve doyuyorsun.. fiyat performans oranı süper bir işletme.. ayrıca servisi falanda hızlı ve çalışanlarda saygılı insanlar.

son olarak içinde soya kullanıldığını güvenilir bir kaynaktan öğrendim.
  • dönerinin içinde soya var mıdır bilemem ama varsa da eğer çok lezzetli. hakikaten hazmı kolay ve fiyatları uygundur. bursa'ya yolum düştüğünde uğramadan edemem.
  • bursada nilüfer güzergahında (mudanya yolu) bir dönerci.döneri yörenin en iyilerinden olmasa da porsiyonlarının büyüklüğü ve nispeten uygun fiyatıyla f/p olarak beklentiyi karşılıyor.büyük bir mekan olmasına rağmen daima kalabalık.
  • harika yer tavsiye edilir döner yedim dersiniz
hesabın var mı? giriş yap