şükela:  tümü | bugün
 • eksi sözlük'te son 4 yıldır yaşanan vahim olayı köşesine taşıyarak gerçekleşmiştir.

  sonunda bir köşe yazarı ekşi sözlüğün sesi oldu ve durmadan entry sildiren o hanımefendinin saçmalığını köşesine taşıdı. pek tabi isim vermedi, sildirir filan diye.. bende isim vermeden ilgili bölümü ekliyorum. sabah sabah güldürdü periscope filan. *

  (bkz: aa kim bu) isim vermeyin lütfen. fark eder bunu da sildirmeye çalışır..

  --- spoiler ---

  bunun son örneklerinden biri, bir avukatın ekşi sözlük’le yaşadıkları.

  avukat, 2015 yılında periscope yayınını açık unutarak uyuyakalıyor ve bu canlı yayın, sözlükçülerin bir süre gündeminde kalıyor, alay konusuna dönüşüyor ve doğal olarak bir süre sonra konu “eskiyor” ve gündemden düşüyor.

  fakat kısa zamanda konu yeniden alevleniyor, sebebi ise avukatın kendisi...
  avukat, ekşi sözlük’te, adının altına yazılanları ve kendisiyle ilgili olabilecek tüm başlıkları ceza mahkemelerinden karar aldırarak tam iki senedir düzenli olarak sildiriyor.

  bu canlı yayın kazasını ve konuşulanları belki hiç dikkate almasa, bugün herkesin nadiren aklına gelecek bir olayı ve adını, hiç istemediği bir biçimde sürekli gündemde tutmayı başarıyor böylece.
  üstelik, kendisinin adını, mesleğini ve açık unuttuğu yayında neler yaşandığını normalde duymayacak olanlar bile haberdar oldu.

  adını yazmıyorum, bir de bu yazıyı sildirmek için uğraşmasın...

  http://m.hurriyet.com.tr/…-batmanin-cilesi-40667537

  --- spoiler ---
 • entry silinme seanslarini yazisinda iyi ozetlemis bence.
 • duygularımıza tercüman olmuş bir kadının açıklamaları. gerçi istediğin kadar isim verme o kadın yine bir şekilde sildirir. habire götten zarto başlığını sildiren her şeyi sildirebilir bu dünyada.
 • ismini vermek istemediğim gündemde kalmak isteyen bir avukatın yazdırdığı bir yazı olabilir. sonuçta takıntılı bir kişilik.