şükela:  tümü | bugün
  • transmed sac ekimi ve kozmetik cerrahisi kliniginin kurucusu ve medikal yoneticisi doktor.
  • transmed medikal direktörü dr. melike külahçı

"tıp öğrenimimi 1987 yılında istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi’nde tamamladım. 1993 – 1994 yılları arasında almanya ve amerika’da farklı ekollerde klinikler ziyaret ederek saç cerrahisi konusunda çalıştım. o dönemde saç ekimi; henüz türkiye’de bilinmeyen bir cerrahi işlemdi, bir ihtisas konusu değildi. 1994 yılında, ileri tekniklerle saç ve kozmetik cerrahi hizmetlerini sunmak üzere transmed’i kurdum. her yıl 1000’in üzerinde saç ekimi operasyonu gerçekleştirilen (bkz: transmed),türkiye’nin bölgede bir saç ekimi ülkesi olmasını sağladı ve bununla gurur duyuyorum.

avrupa saç restorasyon cerrahisi derneği (eshrs) kurul üyesi ve uluslararası saç restorasyon cerrahisi derneği (ıshrs) kurul guvernörü’yüm.

en büyük hobilerim spor yapmak ve okumaktır. bunların dışında eşim, arkadaşlarım derken biraz sinemaya biraz da işle birleştirdiğim seyahatlere vakit kalıyor. benim işimin araştırmaya ve öğrenmeye dayalı bir yanı her zaman var olduğu için işimin içinde hobim de var diyebilirim."

kaynak : http://drmelikekulahci.com/