şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: melis kim diyenler, melis budur: https://www.instagram.com/p/0e0jzpkhwc/ pkk ve öcalan bayrakları paylaşarak kendi deyimiyle newroz kutlayan bir kişi.

suriyelilerin yılmaz savunucusu, suriyelileri istemeyenleri ırkçı ilan eden, güzeller güzeli melis alphan'ın tekne sefasına suriyeli ümmeti çağırmaması olayı.

https://twitter.com/…tatus/1138703311488671744?s=20

melis'e yakışmadı, en kısa zamanda en azından şöyle bir burgazada'da kalpazankaya yapıp dönün beraber suri kardeşlerinizle.

öyle steril bir hayat yaşayıp, elitist tavırlarla halktan kopuk kopuk etrafa ırkçı diye bağırmakla olmıuyor.
  • kadini tanimiyorum ama savundurtacaksiniz mecburen.

kadin ircilik yapmayin diyince tekneye ya da eve suriyeli alip bakmasi mi lazim?
  • melis hanım sevse sevse evcil hayvan kadar sevebilir mültecileri, o tekneye bi mülteci ayak bassın tekneyi satmazsa adam değilim.

mikrop kaparım diye elini bile sıkmaz, aynı havayı bile solumaz, gel gör ki hümanizm kasmaya gelince bizim zenginlerin eline kimse su dökemez.
  • benim teknem olsa türkleride almam. alman rus toplar gezerim.
  • ya bu kadin ne kanser bi tip cikti.
  • bunu suriyelilerin arasına salacaksın. biraz yaşasın.
  • bu pembe götlü hümanistlerin suriyeli aşkı ne olacak bilmiyorum.

arkadaşım bilal’e anlatır gibi anlatayım ; bu vatansızlar ülkeleri için savaşmayıp kaçtı mı ? evet, türkiye’nin demografik yapısını bozuyor mu ? evet, bayramlaşma için ülkesine gidip geliyor mu ? evet, tavşan gibi zikişip ürüyorlar mı ? evet, senin benim vergilerimle bunlara dünya yardım yapılıyor mu ? evet.

bunlara rağmen hala bunları savunuyorsan tez zamanda beyin nakli yaptırmanı tavsiye ederim.
  • ikiyüzlü bir eylemdir.

öte yandan suriyelilere yapılanların ırkçılıkla da bir ilgisi yoktur. senin devletinin ülkeye soktuğu mülteciler hakkında herhangi bir politika yürütmemesi sebebiyle ortaya çıkan kaotik yapıyla mücadeledir bu. oyunu yargılamayıp oyuncuları günah keçisi ilan etmektir.

adam insanların denize girdiği yere, kamuya açık alandaki oyun parkına çadır kurmuş nargile çekiyor.

ne güzel ülke lan.

buna ırkçılık diyorsan eğer nargileci suriyeli ümmeti teknene alıp rose şarabınla ülke sorunları üzerine güzel bir sohbet edebilirsiniz.
  • melis alphan ırkçılığa karşı koydu diye, teknesine suriyeli mi alması gerekiyor?
  • suriyeli mültecileri savunanların ortak savunması ''kardeşim onlar yokken cinayet, tecavüz vs. olmuyor muydu???''

e be dangalak, bizim zaten kendi içimizde böyle insanlar varken ve bu tip olaylarla uğraşırken üstüne 5 milyon ne idüğü belirsiz insan almak çok mu mantıklı?