şükela:  tümü | bugün
  • ileride bunu işe alacak patronlar, kendine alacak damat adayları, gelin olarak alacak aileler, hiç olmadı çocukları nasıl bir insan olduğunu bilsin diye yazıyorum.

her düşündüğü doğru,
    her söylediği haklı,
    hemcinslerinin üzerine yürümekten, onlarla bir erkek gibi kavga etmekten çekinmeyen,
    karşısındakini hiç konuşturmayın, mahalle karıları gibi kees kees diye bağıran,
    güya sevdiği adamı, adamın kankası için terkedip, adamın kankasından tekmeyi yiyince yalvar hakan geri dönen, bu arada guya sevdiği adamda buna deli divane aşık olmadan 3 gün önce sevdiği başka bir kızı birine kaptırmanın öfkesiyle suratlara tükürüyordu.
    büyüklerine saygısız,
    ilişkisi olan bir kadını sırf kendisi öyle uygun görüyor diye başka birine yamamaya çalışan,
    paraya ve güce adeta tapan,
    istinye kezbanı bir hanım kızımız.

edit : hahah beyler tanimam etmem. bi yarismada beni tiksindirdigi icin yazdim. en basta neden entry girdigimi de acikladim.
  • (bkz: bize ne amk?)
  • hacı sabancı lisesi'nden arkadaşım, o zamanlar gayet tatlı bir kızdı çok severdim. yarışmadaki karakterin tamamen kurgu olduğunu düşünüyorum, zira oradan kazanacağı üç kuruşa da, bulacağı kocaya da ihtiyacı yok.
  • (bkz: mahkeme kararı)

haydi şimdi birimiz kıza bu başlığı haber versin de eğlence başlasın.
  • eski sevgilime benzeyen şahıs. amk her gördüğümde bi huylanma geliyor. tüylerim diken diken..

töbe yarabbii..
  • ismi sol framede görünce sonunda ülkemiz artistik patinajda buz pistlerini eritecek bir genç yeteneğe sahip oldu zannedip sevindim. bambaşka birşey çıktı...
  • inşallah bir şekilde egosuna engel olamayıp entryleri sildirtir de delisi olduğu ilgiyi bu sözlükte görür.
  • adam boş zamanlarında evlendirme programı izliyor ve detaylıca inceliyor amk.

(bkz: gizli işsizlik)

bu kadar analizi zap yaparken denk geldi bahanesiyle açıklayamazsın. seni kınıyorum ibne.
  • evet maalesef ki kendisinin kim olduğunu biliyorum. kötü oyunculuğun sergilendiği bir gündüz dizisindeki cazgır rolündeki oyunculardan biridir. yalnız, zengin olduğu halde o programdaysa durum gerçekten vahimmiş çünkü şöhretin iyisi kötüsü elbette olur. ayrıca * azıcık daha ünlü olunca ilk iş burnunu estetik yaptıracak.