• biraz önce tesadüfen instagramda gördüğüm, piyano ve gitar çalabilen, yabancı şarkılar söyleyen, henüz reşit bile olmayan, sesi güzel, minik bir hanım..
  • bu başlık sayesinde haberdar olduğum genç kadın. güzel cover yapıyor, takip edilesi... ilerleyen zamanda özgün bir tarz oluşturacağını tahmin ediyorum.
  • kendisi komik ve sesi güzel bir hanım kızımız. yaşına göre olgun sayılabilir bir kişiliği var gördüğüm kadarıyla. ilerde kendisini daha güzel yerlerde göreceğiz gibi gözüküyor. rez alalım şimdiden...
  • arkadaşımın kızıdır ve hemen her anlamda babasının aynısıdır.henüz çok genç ; zamanla tavrı ve tarzı gelişip olgunlaşacaktır umarım.
  • sesiyle ve çeşitli enstrümanlara olan hakimiyetiyle beni benden almış genç yetenek. nil karaibrahimgil havası var. şöyle de bir videosunu bırakayım; https://www.youtube.com/watch?v=xpem121npkm
    yolu açık olsun.
  • şımarmamasını temenni ettiğim, geleceğin yıldız adaylarından.
  • “son dönemlerin popüler uygulamalarından olan musical.ly ile öne çıkan isimlerden olan melis fis canlandırma dışında şarkı söylüyor, farklı karakterlere bürünüyor ve enstrüman çalıyor.

toki erdem beyazıt ortaokulundan mezun olmuştur. sıkı bir fenerbahçe taraftarıdır.

2015 yılında bu musicaly ile tanışmıştır, günümüzde 100 binin üzerinde takipçiye sahiptir. avni akyol güzel sanatlar lisesi mezunu olan melis fis’in annesi didem hanım piyano öğretmenidir. bir sene müjdat gezen sanat merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. günümüzde resim, oyunculuk ve tiyatro ilgilenmektedir.

yaşantısını ailesi ile birlikte istanbul’da sürdürmektedir.”

ınstagramda rastladığım sesine aşık olduğum bir güzellik

aylar sonra gelen edit : gönül yine boka konmuş
  • kendi şarkılarını yazıp tori amos - alina orlova yolundan giderse ne güzel.
  • rez alalım hemen, buralar dutluk olmaktan çıkacak zira.
  • kendisini çok sevimli buldum. gençlerin müzikle, sanatla iç içe olmasını destekliyorum. çok hoşuma gidiyor. enstrüman çalabilmek bence güzel bir yetenek. bir kaç enstrüman çalabiliyor ki bu bence harika. sesinin de gideri var. başarılarının devamını diliyoruz. ileride daha çok görmeyi umut ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap