şükela:  tümü | bugün
 • 10 kasım 1989 samsun doğumlu. hacettepe üniversitesi konservatuvar bölümü mezunu.

  sahnede akustik gitar ve vokal performansını çeşitli ritim ve ek prosesörler ile zenginleştiren melisa 2005 yılında ankara' da çeşitli mekanlarda canlı performanslarına başladı. ayrıca eskişehir, bursa, izmir, antalya(olympos), balıkesir, konya, istanbul, bodrum, kktc, bandırma, samsun gibi illerde de düzenli canlı performans ve konserler sergiledi. daha sonra yaşar kurt ile türkiye'nin çeşitli illerinde turneye çıkarak konserlerde ön performanslar gerçekleştirdi. izmir' de record grubuyla büyük beğeni topladı. halen ankara ve istanbul da düzenli canlı performanslarına devam etmektedir.

  rising star türkiye' de ki performansı ile tüm jüri üyelerini inanılmaz şekilde etkileyen burcu melisa sarıusta şimdiden adını finale yazdırmış gibi görünüyor. yarışmanın sonucu ne olursa olsun sesi, sahne kostumleri ve sahne performansı ile tam bir star havasında olan melisa önümüzdeki günlerde sıkca adından söz ettireceğe benziyor.
 • albüm yapsa dinlerim dediğim ses sanatçısı. o nedir öyle, tamam çok güzel değil ancak star ışığı var kendisinde, bundan eminim. hasedinden oy veremeyen juri üyelerine rağmen %80 oy aldı, tarihe not düşülsün. (ki ikisinin sesini toplasan bir melisa etmez)sen söyle biz dinleriz.
 • sesini kıpraştırdıkça bazı jürilerin kıskanç gözlerle baktığı güzel yarışmacı.
  bence ülke sanatçı ortalamasının üzerinde ses ve yorumu var.
 • türkiye'de pek bulunmayan bir ses, zenci gırtlağı var gibi. bence daha şarkı başlamadan üç jüriden oy alan eleman kazanacak ama bu kız cidden özel. bir yerlerde söylüyorsa bi bildiriversin bilenler bana da.
 • muhteşem bir sesten öte kendine has bir stili, tarzı olan kadife sesli rising star yarışmacısı. umarım bağlamayı eline alıp bağırarak türkü söyleyen adamı geçer ve birinci olur.
 • sahneye çok yakışan güzel sesli kadın şarkıcı. sesi, tarzı, kıyafetleri ve naifliğiyle dinleyeni hem mest ediyor hem de rahatlatıyor.
 • az önce tinder'da görüp laykladığım şarkıcı.

  süper laykımı senden önceki hatuna harcadığım için sana kullanamadım, kusura bakma güzel kız. *
 • izmir'de abidik gubidik istekleriyle ve kaprisleriyle mekan sahiplerini çileden çıkaran (gerçi pek çoğuna müstehak), kendini assolist sanan bir garip insan. rising star gibi ucubik yarışmalarda ismi duyulunca bir tarafı epey kalkmış olabilir tabi haliyle.