• the nines filminden hatırlayabilmeniz kuvvetle muhtemel, güzel yüzlü fena şişman hanım kızımız. oyunculuğu göz doldurur gülüşü içinizi açar.

the nines da filmin sonunda kocasını oynayan kişi ilen evlidir bir de çocuğu vardır.
  • bridesmaids filmiyle yıldızlaşmış ve komedi filmlerinin aranılan yüzü olmuştur. ayrıca geçtiğimiz sezonun en çok izlenen yeni komedi dizisi mike and molly'nin başrol oyuncusudur. gilmore girls günlerinden beri kendisini beğenerek izlerim. çünkü gülüşü ve bakışlarıyla saniyesinde içinizi ısıtma gücüne sahiptir. bu kadar başarılı bir yere gelmesi beni çok sevindiriyor. daha ciddi bir rolde görmek için the nines'ı izlemenizi tavsiye ederim.
  • emmy 2011 ödüllerinde komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü almış:

http://www.emmys.com/celebrities/melissa-mccarthy
  • bu sene ödül alışı, adayların açıklanması anından başlayarak ta sahneden inene kadar emmy tarihinin en komik anlarından biri olan oyuncu. tüm adayların sahneye fırlayıp, anonsu orada beklemesi, sonunda da mccarthy kazanınca başına taç takmaları efsaneydi. tina fey'in burada bile şahane bir performans sergilemesi takdire şayandır. melissa mccarthy ise çok içten konuşup, gönülleri fethetmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=maky24qz6ga
  • şişmandır ama oldukça güzel bir yüze sahiptir.gilmore girls'te aşçı sookie rolündeydi.jenny mccarthy'nin kuzenidir
  • 84. akademi ödüllerinde en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında aday olup, sanki akrabam aday olmuş gibi sevindiren aktris. emmy'den sonra oscar'da başarılı olmasını diliyor kendisini öpüyorum.
  • bridesmaids filmi onun karakterine kattiklari olmadan cok daha sonuk olurdu. cok farkli rollerde harikalar yaratan oyuncu.
  • ödül töreni sunmasını istiyorum kendisinin. emmy olur, golden globe olur... tina fey'le birlikte sunsunlar hatta. muhteşem olur eminim.
  • süper yetenekli bir oyucu. öz be öz amerikalıların "gerçek bir kadın" dedikleri tipte bir kadın.

ciddi bir filmde ortalığına amına koyacağından eminim.
  • (bkz: bbw)
hesabın var mı? giriş yap