şükela:  tümü | bugün
  • duygu özaslan hakkında 3 sayfa varken hakkında yazılmamasına şaşırdığım makyaj blogger-vlogger'ı.

90 dk'ya çıktıklarından beri yerli dizilerle alakam olmadığı ve yabancılara da günlerce başından kaldırmadığı için belli başlılar hariç bulaşmamaya çalıştığımdan beri kafa dağıtmak için yeni keşfim makyaj-güzellik blogları. konsantrasyon istemiyor, dur kahvemi alıp başına geçeyim hazırlığı gerektirmiyor, yolda trafikte aç izle.

fiziği taş, her giydiğini çok yakıştırıyor. son derece tatlı ve samimi bir hatun hissi vermesiyle de favorim kendisi.
  • boş zamanlarda dinlenilesi, insana birşey katmayan, değişik bir yanı olmayan, kafa dağıtmaya yardımcı vlogger-blogger. izlerdim zaman geçerdi ama dün gece snapchatten yazdığı "darbe is coming " cümlesiyle aklından şüphe ettiğim kişi. zeka yoksunluğu bu olsa gerek.
  • bu kizi uzaktan uzaga takip etmek bile icimi sisirdi. surekli ne kadar zengin oldugunu gozune sokuyor insanlarin, sevgilisinin arabasini uzun uzun gostermeler, cin yolculugunda kendisinin business'ta yanindaki arkadasinin normal bolumde uctugunu vurgulamalar, cinli teyzenin yaninda kucumseyici tuhaf tuhaf bakislar. takibi biraktim ama yazmadan edemedim, bu ufak daglari ben yarattim havalarindan kurtulmasi lazim.