şükela:  tümü | bugün
 • duygu özaslan hakkında 3 sayfa varken hakkında yazılmamasına şaşırdığım makyaj blogger-vlogger'ı.

  90 dk'ya çıktıklarından beri yerli dizilerle alakam olmadığı ve yabancılara da günlerce başından kaldırmadığı için belli başlılar hariç bulaşmamaya çalıştığımdan beri kafa dağıtmak için yeni keşfim makyaj-güzellik blogları. konsantrasyon istemiyor, dur kahvemi alıp başına geçeyim hazırlığı gerektirmiyor, yolda trafikte aç izle.

  fiziği taş, her giydiğini çok yakıştırıyor. son derece tatlı ve samimi bir hatun hissi vermesiyle de favorim kendisi.
 • boş zamanlarda dinlenilesi, insana birşey katmayan, değişik bir yanı olmayan, kafa dağıtmaya yardımcı vlogger-blogger. izlerdim zaman geçerdi ama dün gece snapchatten yazdığı "darbe is coming " cümlesiyle aklından şüphe ettiğim kişi. zeka yoksunluğu bu olsa gerek.
 • bir kere bile izlemediğim , neden bu kadar takipçisi olduğunu anlayamadığım , fiziği düzgün kendisi çirkin kız.
 • suslu’deki yazarligim yaklasik 1 senedir onaylanmadigi icin baslikta az entry olmasina ragmen burada isyan etmek istedim.

  modacruz hesabinda satisa cikardigi urunler tanitmasi icin kendisine gonderilen, muhtemelen reklam anlasmasi yaptigi icin ustune para aldigi urunler. yani bir kere giyip instagram’da postlayip parasini aldigi lcw elbiseyi, deichmann ayakkabiyi bir de modacruz’da satip ustunden para kazaniyor. ayni sekilde butun vloggerlara pr amacli gonderilen mac’in mat likit rujlarini da satiyor. bu nasil bir ac gozlulukmus yahu. pekcok vlogger cekilis yapip kullanmadiklari pr urunlerini takipcilerine yollarken kendisi satmayi tercih etmis. gozunuz doysun ne diyeyim.
 • makyajdan alıp yürümesine rağmen çok da başarılı makyaj yapmadığını düşündüğüm blogger/vlogger/beauty guru/artık bunun adı neyse.

  he bi de boyu epey uzun bence.
 • bedavacı kitleden biridir. o kadar operasyona rağmen hala erkeksi yüz hatları değişmemiş , çirkin bir kızdır. gittiği restoranları bile pr malzemesi haline getirip hesap ödememek için uğraşmakta kendisi.
 • yanlış estetik ameliyat yaptırmış vlogger kişisi.
  kızda sakıp sabancı çenesi var, ilk iş gidip onu törpületeceğine gitmiş burnunu kestirmiş.
  gerçi o da kemerliydi evet ama en azından farklı bi hava katıyodu.

  paristen aldığı bilmemkaç bin liralık çantası ve lüks arabalı tıfıl sevgilisiyle biz faniler gibi bayramoğlu dönerde arz-ı endam etmesi hayal kırıklığı yaratmıştır. oysa biz onu hep soho’da hayal ediyorduk.