• kendisi evlenmiştir. kendisi gelinlik giymiştir. kendisi arda türkmenle nikah yoluyla bağlanmıştır. kendisinin soyadı artık türkmen'dir. kendisinin artık bir kocası vardır. kendisi artık arda türkmen'in karısıdır. arda türkmen kendisini nikahına almıştır. kendisi gelin olmuştur. kendisi gelin saçı ve makyajı yaptırmıştır. kendisinin kütüğü değişmiştir. kendisi yeni soyadı nedeniyle resmi evrakta değişiklik yapacaktır.

arkadaşlar umarım artık kimsenin aklında şüpheye yer kalmamıştır: melodi elbirliler artık melodi türkmen olarak anılacaktır ve anılmalıdır.

kızcağız onca telaş içersinde, sırf bunu anlatana kadar 73 fotoğraf paylaşmak zorunda kaldı, lütfen bu kızı bu kadar yormayın.

kendisinin evlendiğini söylemiş miydim?
  • banu berberoğlunun büyükşehir görmüş hali. yüz hattı birebir aynı.
  • suslu’deki yazarligim yaklasik 1 senedir onaylanmadigi icin baslikta az entry olmasina ragmen burada isyan etmek istedim.

modacruz hesabinda satisa cikardigi urunler tanitmasi icin kendisine gonderilen, muhtemelen reklam anlasmasi yaptigi icin ustune para aldigi urunler. yani bir kere giyip instagram’da postlayip parasini aldigi lcw elbiseyi, deichmann ayakkabiyi bir de modacruz’da satip ustunden para kazaniyor. ayni sekilde butun vloggerlara pr amacli gonderilen mac’in mat likit rujlarini da satiyor. bu nasil bir ac gozlulukmus yahu. pekcok vlogger cekilis yapip kullanmadiklari pr urunlerini takipcilerine yollarken kendisi satmayi tercih etmis. gozunuz doysun ne diyeyim.
  • piyasaya yutubır olarak girip instagramır olarak devam eden, aslında ingilizce öğretmeni olan bu ablamız dün itibariyle arda türkmen ile evlenmiş.

tahmin edebileceğiniz üzere düğün gösteriş temalı. ablamız üç tane gelinlik giymiş, üçü de birbiriyle aynı tarzda. uzun boyum ince bacaklarım varsa neden yırtmaçlı gelinlik giymeyeyim demiş. hadi biri yırtmaçlı olsun, hadi ikinci de yırtmaçlı olsun, üçüncü de biraz şov artık. bir düğünde üç gelinlik giyilmesi şovuna hiç girmiyorum. zaten düğünden çok melodinin sponsorluk gönderileri gibi her şey. gelinliğiyle verdiği pozlar, yürüyüşü… chiara ferragni bile gelinliğiyle böyle şeyler yapmadı, hatta rehearsal dinner kıyafeti hariç kadın iki tane gelinlik giydi ki sponsoru dior'du.

melodi'nin düğünü böyle abartılıysa duygu özaslan düğününde ne yapar tahmin bile edemiyorum. reklam için roket üzerinde lady gaga superbowl gösterisi yapacaksın deseler onu da yaparlar.
  • yanlış estetik ameliyat yaptırmış vlogger kişisi.
    kızda sakıp sabancı çenesi var, ilk iş gidip onu törpületeceğine gitmiş burnunu kestirmiş.
    gerçi o da kemerliydi evet ama en azından farklı bi hava katıyodu.

paristen aldığı bilmemkaç bin liralık çantası ve lüks arabalı tıfıl sevgilisiyle biz faniler gibi bayramoğlu dönerde arz-ı endam etmesi hayal kırıklığı yaratmıştır. oysa biz onu hep soho’da hayal ediyorduk.
  • hangi influencer dayanamayip cantasini papucunu atacak diye merak ederken ablamiz papucunu paylasarak ilk gunahsiz oldugunu kanitlamis.
    gercekten cok paralar verdiginiz icin dumduz giydiginizde o ayakkabilar icinizde kaliyor di mi? bi rahat edemiyorsunuz. yani insanlar sizin ayakkabinizi gormese rahat edemez zira kitleleri siz yonlendiriyorsunuz.

kendisi gibi yuksek takipcili bir cok influencer afet yardimlasmasi paylasimlari bilgilendirmesi yaparken papucunu paylasmaktan geri kalmayan influencer.

e tabi sen de haklisin melodicim yanan yerler senin mi sana ne ki? orda binlerce lira verdigin papucunu kitlelere eristirmek varken. seni de dumduz papucun cantan icin takip ediyor insanlar.

paylaşılmazsa ölünecek papuc icin tik tik

pesinen dip not: influencer takipcisi degilim, asla da olmadim (tek ürün influence edilmedim). zira gözümde bedavacı sanal tezgahtarlar sadece.
    görsele mahalle yanarken insanlara bak diyen arkadasim sayesinde eristim.
  • boş zamanlarda dinlenilesi, insana birşey katmayan, değişik bir yanı olmayan, kafa dağıtmaya yardımcı vlogger-blogger. izlerdim zaman geçerdi ama dün gece snapchatten yazdığı "darbe is coming " cümlesiyle aklından şüphe ettiğim kişi. zeka yoksunluğu bu olsa gerek.
  • samimiyetsiz, itici, cenesi gereginden fazla uzatilmis bloggerlardan sadece bir digeri. taktigi 50bin tl lik celine marka cantasiyla paris te gezerken euro kuruyla ilgili espri yapiyor oyle bir beyinsizlik.
  • bu kızı diğer youtuberlardan daha aklı başında farz ettiğim için takip ediyordum. çünkü kendisi -sanırım- bir özel üniversitede akademisyen gibi bir şey. eskiden lc waikiki'den bile bir şeyler bulup yakıştırıp kombinleyebiliyordu ki bence türkiye'de bu tarz kombinler tutar çünkü herkes versace'den dior'dan giyinemiyor haliyle. o fikirden yürüyüp ünlü oldu, son aylarda ise üzerinde koton malı bir ürün bile göremez olduk. pull and bear'dan aşağı düşmüyor asla.

üstelik bugün instagram storysinde bir şey paylaşmış. kadının biri ona bir yorumda bulunmuş ve kendisi de bundan duyar kasmış. ss aldım linkini buraya koyuyorum:
    https://hizliresim.com/4z3mvy

melodi, son aylardaki storylerinle ve instagram postlarınla feci çelişiyorsun canım. tüm resimlerinde 'ama ne güzel tatil yapıyoruz beh', 'ama ne güzel eğleniyoruz beh', 'ama ne güzel fotoğraflar çekip atıyoruz beh', 'ama ne ülke geziyoruz beh' anafikirli pozlar veriyorsun, bugün de tutmuş diyorsun ki "fakat hiçbir şey göründüğü kadar eğlenceli olamaz, sosyal medya bizi depresyona sürüklüyor" bilmem ne.. bir de yazmış ki oraya "biz de buna sebep oluyoruz". şaka gibisin, olma o zaman. memnuniyetsizsen dahil olma o sosyal medyadaki "en mutlu benim" akımına. ama olur mu, bu tarz bir yolda ilerlesen pull and bear'in influencer'ı kim olacak o zaman? son 20 postunun belki de 18inde pull and bear community'yi etiketledin görsünler de profillerinde paylaşsınlar popiliğin artsın diye.

yemezler canım valla yemezler. artık bizimle değilsin.

edit: üniversitede öğretmenliği de bırakmış. diğer youtuberlardan hiçbir farkı kalmadı.
  • makyajdan alıp yürümesine rağmen çok da başarılı makyaj yapmadığını düşündüğüm blogger/vlogger/beauty guru/artık bunun adı neyse.

he bi de boyu epey uzun bence.
hesabın var mı? giriş yap