şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kaydolalı 3 sene geçmesine rağmen bugüne kadar nickaltı almamış bir yazar.
 • adının kalben veya gülşebnem olduğunu düşündüğüm yazar.
 • bu kişinin ettiği küfür haksızdır tamam da senin yazdığın entry de ne kadar saçma farkında mısın cogu insan wikipediden tez vs. yazmıyor ya da insanlara bir şey ogrenip satmaya çalışmıyor sadece merak ettiği bazı şeylere bakmaya çalışıyor mesela japonyanin yillik gsyhsi ne kadar,abd ordusunun personel sayısı ne kadar ya da tarihteki bir savaşa bakıyor bakalım ne olmuş diye her şeyi geçtim de kapalı kalsın demek ne demektir insanlar orada inci sözlükteki gibi saçma sapan konularda birbirlerine küfürlü konusup cinsel içerikli muhabbetler yurutse de böyle bir şey dememen lazım sonuçta bu sitenin sansurlenmesi haksızdır ve bu haksızlığa karşı bir şey yapmasan da nezaketen olumsuz yorum yapmazsın hakkında kesin bir yargıya varmak istemem fakat sanırım akplisin ya da bu durumdan yararlanan birisin bir de kendi ailenin mesleklerinden ve kendi akademik durumundan bahsetmişsin kusura bakma ama senin doktora sahibi olman karsi taraf ilkokul mezunu bile olsa sadece karsı taraftaki kisinin kufrundeki haksızlığı gosterir senin yorumunda sacmaligi ya da sicmigındaki her ne dersen oradaki haksizliği gizlemez bir de kendini haklı cikarmak için karşı tarafın annesine terbiyeli yorum yapmışsın kitap oku diyorsun ya heralde saçma sapan akpli ya da mütefekkir denen yalayicilarin kitaplarindan başka bir şey okumuyorsun tavsiyem dünyanin saygın yazarlarının kitaplarını oku belki dusuncelerin değişime uğrar
 • durup dururken size küfür edebilen terbiyesiz bir ergen. ciddiye almayın. engelleyin.
 • ağır trolll

  (bkz: engelle)
 • kişiliğini, karakterini bilmiyorum. nasıl olursa olsun bazen alakasız bir kişiden nasılsın cümlesi bile duymak insanı dipsiz ve karanlık kuyulardan kurtarabilir. kendisi gibi insanlığını, yüreğini kaybetmemiş kişilerin hala var olduğunu bilmek bu ülke için umut veriyor insana.
 • attığı şöyle bir mesajdan sonra insanı neresiyle güldüreceğini bile şaşırtan, sanırım yazdıklarımı okumak yerine başka birtakım komplekslerini gidermeye harcayan varlık. hadi nick altına yazdım, tatmin et egonu, okuduğunu anlamada aşmış yüce insan.
  gelen kutusu » @melonsucker
  (#71939288) kes ulan fetöcü

  07.11.2017 12:21

  son bir şeyler daha yazayım da kıyak olsun: senin eşsiz mantığınla fetöcü, onun bunun çocuğucu, akapeli, tayyipçi, a. gülcü, cehapeli, mehepe deaşbirşeyci ve şu an adı aklıma gelmemiş ne kadar örgüt, ideoloji varsa onların sonuna cu getireniyim. zeka, akıl, izan hak getire yahu.
 • birtakım trollerin saçma iftiralarıyla uğraşmayacaktır. bütün badilere ve dostlara selam olsun, mey gider saki kalır.