*

şükela:  tümü | bugün
  • ankara 5. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 10.10.2017 tarih ve 2017/7363 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • (bkz: teallam)
  • konuyla alakasız ama nedense birden bir fıkra geldi aklıma.

--- spoiler ---

imam efendi, camide cuma namazı kıldırırken, kazayla, zort diye kaçırıvermiş. öyle bir utanmış ki, namazı falan bırakıp, hemen eve gelmiş. -hanım, demiş. camide böyle, böyle oldu. ben artık bu köyde kimsenin yüzüne bakamam. kalk gidiyoruz bu köyden, başka yere taşınıyoruz. demiş ve taşınmışlar uzaklara. aradan 20 yıl geçmiş, hoca köyünü çok özlemiş. bu özlem dayanılmaz bir hal almış ve eşine; – hanım, kalk gidelim köyümüze 20 yıl geçti aradan unutulmuştur nasılsa. demiş ve düşmüşler yollara. köye yaklaştıklarında genç bir çoban görmüşler. hoca; -hanım sen burada bekle de ben gidip şu çobana bir sorayım. bakalım köylüler olayı unutmuşlarmı. eğer unutmamışlarsa geri döneriz. demiş ve çobanın yanına yaklaşmış. – selamuanleykum çoban oğlum. sen kaç yaşındasın? -valla yaşımı bilmem amma imamın camide osurduğu yıl doğmuşum. hoca öfkeyle hanımının yanına dönmüş; -kalk hanım, kalk gidelim buralardan. bizim kıçımız tarih olmuş.
    --- spoiler ---
  • (bkz: here comes the mahkeme kararı again)

bunu niye sildiriyorsun allahsız?
  • adalet sisteminin, adı konu başlığında geçen şahısa verdiği hizmet performansını herkes için göstermesi dileklerimle..
  • zamanında çok ayıp şeyler yaptığını duyduğum cevval avukat, sildirmek onun işi, bir de tatlı tatlı şekerlemesi.

(bkz: sab irem melt em bank o)

silinme tarihçesi;

20.12.2016
    25.11.2016 14:02
  • eller ayırsabire
    yollar ayırsabire
    yıllar ayırsabire
    biz ayrılamayız.

bu turda sanırım bana kısmet oldu, mutluyum darısı diğer turlarda diğer yazarların başına diyor ve iyi günler diliyorum.
  • eeeeeh yettiniz ama ha. bi şey yazmayayım diyordum ama tak etti. şunu yapmaktan gerçekten nasıl bi zevk duyuyorsunuz? sizinkisi komiklikten çıktı zorbalığa girdi artık. azıcık utanın be kendinizden.