şükela:  tümü | bugün
  • tipik, sadece bir acidan guzel gorunen kiz modeli. avukatligini bilemem. sakir sakir giri sildirebilmesi avukatligina referans olabilir mi bilemiyorum. memlekette bu tip isler ya neredeyse imkansizdir (ozellikle normal sureclerden gidersen), ya da cocuk oyuncagidir (ozellikle adamini bulursan).

atilim universitesi mezunu avukat diyorlar. genelleme yapmak gibi olmasin ama turkiye'de calistigim yillarda ozel universite cikisli olup da kafasi herhangi bir seye basan bir adam malesef tanimamistim.
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği'nin meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 30.03.2018 tarih ve 2018/2727 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • (bkz: here comes the mahkeme kararı again)

bunu niye sildiriyorsun allahsız?
  • meltem banko ama yanına minimum 2 maç daha istiyor namussuz iddaa
  • previously on ekşi...

kendisi akp millet vekili adayı olduktan sonra daha muhafazakar havalara girmiş, bu davranışı ekşi sözlükte "ikiyüzlülük" "takiye" şeklinde görülüp tepki çekince, kendisi ile bu sanal topluluk arasında maraza çıkmıştır. ilerleyen günlerde yaşanan talihsiz(!) periskop faaciyası (https://eksisozluk.com/…up-osurarak-uyumak--5483614)olayın üstüne tuz-biber ekip daha da lezzetli hale getirdikten sonra söz konusu avukat hanımın davetini kıramayan türk mahkemeleri olaya el atmış, her el atışında entrilerimizi eline almış ve idam hükmü verilirken suçsuz yere kırılan kalem gibi suç unsuru oluşturmayan entryler de dahil olmak üzere hepsini silmiştir. bundan sonra da silmeye devam edecektir. neden? çünkü yazmaya devam edeceğiz! çünkü söz uçar... yazı kalır! kalacak!1!1!1!11!11!!!1bir
  • sulh ceza hakimliği azıcık ciddiyetini korumak istiyorsa, sikeceğim senin bankonu da osuruğunu da demesi gereken çapsız.

beğenmiyorsunuz ama cb erdoğan bile dokunmuyor buralara (ben de şaşırıyorum o ayrı)

ancak; meltem bankonun tamamen kendi ientry sildirerek gerçekleştiriyor, tek sebep bu olabilir.

yoksa birisi bu kadar çapsız olamaz.
  • habire silsem kanko