şükela:  tümü | bugün
  • eğlenecek başka malzemesi olmayan yazarların geyiğin dozunu kaçırmasının sonucudur.

meltem banko'nun umrunda olduğunu da sanmıyorum. o hakkında yazılanları sildirip normal hayatına devam ederken burada meltem banko aşağı, meltem banko yukarı; sıktı artık.

amacınız sözlüğü kapattırmak mı anlamadım ki.
  • birseyi bir kere söylersen komik olur. hadi birkac defa daha söyle o zaman da komikligini koruyabilir. ama hakkaten kabak tadı verdi bu baslıklar. olm hadi biriniz ikiniz anladım da hepiniz mi ergensiniz la?
  • evet aynen. resmen boku çıktı. nusret'i bile geçti.
  • sanki bütün derdimiz meltem banko gibi. sanki düşünecek, konuşacak başka hiçbir şeyimiz kalmamış gibi. sanki ilkokuldaymışız da dalga geçiyormuşuz gibi.

bi yeter.
  • bırak sıkmayı midemi bulandıran durumdur.
    malum isimli hicbir başlığa yazmadim.bu başlığı da tepkiden açıyorum. ılkokul iki çocuğu gibi osurdu da osurdu muhabbeti yapan sığırlardan yaratıcı başlıklar beklemek zaten boş.
    ne olursa olsun bir kadının adını bu tip aptalca bir oyuna alet etmeyi zibidilik olarak görüyorum...
  • kesinlikle haklı bir yakınma.

gözünüzün önünde bir insana sistematik olarak psikolojik şiddet uygulanıyor.

burada bu insanın siyasi görüşü filan artık önemsiz. sizinle aynı görüşte veya değil, burada bir insanın psikolojisinin ve dahi özel hayatının içine s.çılıyor.

aktroll olmadığımı kanıtlamama gerek yok, entrylerime bakın yeter.
  • artık amacından sapıp bir insana psikolojik şiddet ve zorbalık yapıldığı için mide bulantısı veren durumdur. kendisiyle osurdu ahıhahah diye gaddarca uğraşmak en basit tabiyle iğrençliktir. başlarda bende güldüm ama şu an gülünecek bi tarafı kalmadı kadın belliki rahatsız oluyor ve özel hayatı etkileniyor. intihar etse sevinecek kadar akıl sağlığından yoksun bi kitleye her gün linç ettirilmesi çok acımasızca ve hukuktan yoksun.

en basitinden ailenizden birinin adına başlık açıldığını ve senelerce ısrarla osurdu yazıldığını düşünün.
  • aktroller birbirini bekliyormuş dediğim yakınma.

arkadaşım kadın canlı yayında osurdu. ve osurmadan evvel de saçmalıyordu. hem osuran hem saçmalayan bi insanı eleştirmek, onunla alay etmek ergenlik değil müstehaktır.

sürekli hortlasın güzelim başlıklar. sol frame'den hiç inmesin. ekşi'nin seviyeli mizahşörlerine burdan selam