şükela:  tümü | bugün
  • başlığı her başarılı kişiyi takdir ettiğim için açıyorum.
    kendisi başarılı buluyorum. hala daha insanları okuduğu üniversite üzerinden vurmaya çalışan tipler var. bir çok kişi özel üniversite bitiyor doğru ama bir çoğu piyasadan silinip gidiyor annesinin babasının yanında çalışmaya. kendisi bir çok hukukçunun korktuğu bilişim alanında uzmanlaşıyor, aldığı kararlar ortada zaten. yabancı dil biliyor uluslararası alanda kendinden söz ettiren bir avukat olacağına inanıyorum.
    kendisi şöyle bir allah vergisi güzelliği de sahip.
    hal böyle olunca kendisine rüyasında bile ulaşamayacağını anlayan ekşici erkeği ve kıllarımızı bile almak zorunda değiliz ekşici kadını kafayı yiyor. bu kadar kusursuz bir bayanı vurmak zorundalar. napıyorlar peki? rüyasında osurmuş diye şu an bırak ilkokul anasınıfı öğrencilerinin bile yapmadığı şeyleri yapıp komik duruma düşüyorlar.
    hayalimde hep helal süt emmiş güzel bir beyin cerrahı vardı ama helal süt emmiş bir bilişim avukatına da hayır demem.
  • hava sızıntılı avukatımızın sildirip sildirmeyeceğini merak ettiğim sav. ayrıca bana bazı yazarların nasıl bir yoklukta olduğunu merak ettirmiştir.
  • bakımlı,çekici ve hoş bir kadındır.
    mesela ben yüzündeki o tuhaf ifadeye bayılıyorum.
    birkaç kez iletişim kurdum kendisiyle,sanılanın aksine gayet sıcakkanlı ve sevimli bir kişiliğe sahip.
    başarılı mı bilemem veya neye göre,neyi nasıl başardı?
    lakin ikisi arasında bir seçim yapma fırsatım olsaydı,kesinlikle güzel tarafını alırdım.
  • hangi konuda başarılı olduğunu hepimiz biliyoruz.
    güzelliğe gelince no comment.
  • böyle bir şeyin gerçekliğine olan inancınız sizin derin bir yokluk içinde olduğunuz gerçeğini gerçekler.*
  • güzellik konusunda makyaj ve bakım ile 6/10 alabilir, doğal hali sanırım 3/10 anca eder. başarı olarak ise doğrudur. başarılıdır.

bir kadın olarak okuması ve mesleğini eline alması bakımından tebrik ediyorum. akademik olarak bir başarısı söz konusu değil, eğitim olarak da kendi klasmanında bir artı katacak özelliği yok. nereden sahip olduğunu bilmediğim bir medyatik olma özelliği var, siyasi bağlantıları falan. ortalama bir eğitimli türk kadınından 1 tık fazlası diyebiliriz ama genel türk kadınına vurduğunda ortalanın çok çok üstünde.

yapmaya çalıştığı özel hayatın gizliliği konusunda ki çalışmalar gayet yerinde olmasına karşın meselayi bu kadar kişiselleştirmesi çok saçma. sırf bir canlı yayında uyuya kalıp da, insani bir eylem yaptı diye dalga geçenlere bu kadar takılması karakter olarak daha olgunlaşamadığını gösterir. tabi bunda türk kızının prenses olma hayallerinde olması ve ben herkes den mükemmelin sanrısının da etkisi büyük. güzellik ve başarı konusunda bir kazanımı var ama ihtiyaçlar pramidinin tepesine çok uzak.

maksadım türk kadını gibi saygı duyduğum bir gruba bok atmak değil ama bu uğraş ne yazık ki çoğunda var. görünüş olarak modern olup, sığ zihniyete sahip olma hastalığı. umarım kendini birazcık olgunlaştıracak yollar bulur ve takıldığı şeylerin ne kadar boş olduğunu anlar. aynı olay benim başıma gelse '' ne var yani, tıpa mı bağlayım *mk'' der susardım. baktım çok eğleniyorlar gülmeye ve eğlenmeye çok ihtiyacımız şu olan günlerde, gelişine hem sesli hemde kokulu bir tane patlatırdım.
  • (bkz: gerçeklerin peşinde)

tamam hobi olarak yine yala ama...
  • bu nasıl bir yokluktur çözemedim gitti. tek başarısı burada entry sildirtmek olan bir avukat hanım hedesi diyip el sallayıp gidiyorum....