şükela:  tümü | bugün
  • ankara 2. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 2017/5790 d.iş sayılı ve 28.07.2017 tarihli kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • supheli bir durumdur. habire mahkeme kararlari geliyor, bizler yaziyoruz, birileri kazaniyor. sanki danisikli dovusmus gibime geliyor.
  • bilgi sözlük avukatı naciye uçar tarafından ortaya çıkarılan ancak üstü örtülmeye çalışılan skandal.
  • sabire meltem banko ile ilgili mahkeme kararıyla sildirilen başlıklardan farkettiklerim aşağıdadır. ekleme yapmak isteyen olursa ulaşsın bana listeye onu da ekleyelim. boşuna arada başlık kaçırmayalım.

(bkz: meltem banko'nun var olmayan mahkeme kararı)
    (bkz: meltem banko'nun periscope'u açık unutması)
    (bkz: sabire meltem banko)
    (bkz: periscope'u açık unutup osurarak uyumak)
    (bkz: meltem banko)
    (bkz: sabire meltem banko'ya yüklenilmesinin nedeni)
    (bkz: sabire banko'ya yapılan sanal zorbalık)

edit:
    (bkz: sabire meltem banko'nun sözlükte reklamını yapması)

e v r a k sağolsun
    (bkz: sabire)
  • zaten bu işte bir saçmalık olduğu belli. sabire başlığı nasıl silinebilir? sadece o kişinin adı sabire değil. bu alınan kararları başka avukatlar göremiyor mu? bence fake bu kararlar.
  • valla mahkeme kararı var mı yok mu bilmiyorum ama türkiyede bu kadar hızlı karar alabilecek mahkeme olmadığını düşünüyorum.

hakim sen olsan bu kadar hızlı karar çıkmaz yahu bu bürokraside.. kadın her gün yeni karar alıyor , hayır bu kararı göstermek gibi bir seçeneği de insanlara sunup kafa karışıklığının önüne geçilmemesi , yönetimi zan altında bırakıyor.

bu saatten sonra hurafeler hurafeler..

herkesin çok çok merak ettiği kararın olmadığı iddiası.
  • bir kişinin, aklına esen başlığı "mahkeme" kararıyla sildirirken, ortada bir mahkeme kararı olmadığını açıklayan bir başlığı "mahkeme" kararıyla sildirilmesi...

ekşisözlük'ün tabii ki yeni akımlık bir tarafı kalmadı, sabah.com.tr'nin okuyucu yorumlarından ancak bir tık üstte; bu konuda bir yanılsamaya düşmemek lazım.

bu sitenin geldiği hali beğenmeyenler için yapılabilecek tek mantıklı "eylem" sitenin en çok okuyu çeken başlıklarına sabire meltem banko'yla ilgili yazılar yazmaktır... bakalım o başlıklar da komple silinecek mi?
  • hakkındaki şüphelerin giderilmesi basit olan karardır.
    28 temmuz tarihli 2017/5790 no.lu bu kararın paylaşılarak soru işaretlerini silmek çok kolayken halen paylaşılmamış olması insanı kararın içeriği hakkında şüphelendiriyor. bir karar var mı? varsa içeriğinde bu başlıklar tariflenmiş mi? yoksa sözlük yönetimi bu kararı uygularken kraldan çok kralcılık mı yapmış/yapmamış, ispatı çok kolay.
    e hadi
  • sabire başlığının da silinmesi ile beni de kıllandıran kararlardır.
    zira mahkemenin ayşe başlığını sildirmesi gibi birşey bu, sabire herkesin kullanabileceği bir kadın ismi.
    ekşisözlük'ün bu kararlar hakkında açıklama yapmasını, gerekirse mahkeme kararlarını paylaşmasını ben de istiyorum.