• ödül vermeye çıkıyosan doğru düzgün verirsin bilader.

bu tartışılacak bişey değil!

sana uymuyosa çıkmazsın.

yok akmış bokmuş püsürmüş!

bi bitmediniz amk

edit: 3 tas has hos hosaf uyardı. sunmaya çıkmış. ama fark etmez. mesele sanatını iyi icra etmiş, ödüle layık görülmüş, davet edilmiş adamın elini sıkmamak. cafede değilsin.

orası kimsenin babasının yeri, kendi programı değil. işin sunmaksa tarafsızca sunacaksın. tavır yapacaksan çıkmayacaksın.

çıkıyosan gereğini yapacaksın.

severim şahsını ama şov yapmıştır.

edit 2 : hala "tv başında mı protesto etsin" diyen var.

kardeşim çok net. sen organizasyonun yüzüsün.

bunlara mesajla verdiğim bir örnek var.

düğün yapıyosun, misafir karşılama için profesyonel birini tutuyorsun. o da senin davetlini akpli chpli diye kendince rezil etmeye çalışacak.

saçma geldi dimi. olur mu öyle şey dedin.

aynı işte.

bi de kalkmış busha ayakkabı fırlatma örneği vermiş. he canım he
  • ak partinin bu kadar pervasız hale gelmesinin nedeni insanların krala çıplak ve göte göte diyememesidir.
    meltem cumbul'u bu cesur ve örnek davranışı nedeni ile bir kere daha takdir ettim.
    çoğumuzdan daha cesur bir insan.
  • meltem cumbul nerede olursa olsun görüşlerinden ödün vermeyen bir kadındır. takdir ediyorum kendisini. en son oynadığı bir dizide kesinlikle çocuk oyuncu istemiyorum demişti, çocuk oyuncu oynatılınca diziyi hemen bırakmıştı. hiçbir zaman görüşlerinden, düşüncelerinden, inandıklarından ödün vermeyen dimdik duran bir kadındır kendisi. sıkmadıysa o eli, vardır bir sebebi.
  • sahneye çık.

"bu tören 190 ülkede izleniyor, benim ülkem türkiye'de de izleniyo, ben de küçükken izledim yurtta barış dünyada barış"
    ***barış işareti yap***

sahneden in.

hepimiz gurur duymalıyız bununla, evet.
  • biri devrinin geçtiğini söylesin demiş de devri ne zaman geldi onu kaçırdım ben. yani bilmiyorum belki ben atlıyorumdur ama memoli diye bir dizi de kezban rolünü oynuyordu diye görüyordum tv de, pek rol yapmasına gerek kalmıyordı herhalde.

bir de gönül yarasında şener şen ile rol almıştı ama allahım o ne berbat oyunculuk, o ne başarısızlık resmen şener şen olmasa filmin adı bile anılmazdı ama üstat iki kişilik oynamak zorunda kaldı. gerçi şimdi diyorum da meltem cumbul hariç o filmde herkes iyiydi.

bir de şey yorumu yapılmış o zaman sunuculuğu kabul etmeseydi. arkadaşlar meltem su yakmıyor herhalde, bu tarz organizasyonlar da iyi para var şimdi paradan vazgeçmek olmaz. benzer salaklığı cenk akyol da yapmıştı muabirin mikrofonunu yere fırlatmak falan. salak salak işler.

gereksiz karakter.
  • ak yönetmene layık gördüğü güzel hareketinden dolayı takdirimi bir kez daha kazanmış olan oyuncu.
  • 69. altın küre ödülleri töreninde "çocukluğum bu ödül törenlerini izleyerek geçti" deyip "ülkemde de şu an bu program izleniyor" cümlesiyle devam edip, en son da "yurtta barış, dünya da barış" diyerek bitirip, cümleleri aynen bu şekilde bağladıktan sonra kaçarcasına sahneden uzaklaşmış olan bir insandır.

seyircilerde ne olduğunu anlayamadı, akabinde hemen reklamlara geçildi.

ah be ablacım sen napıyosun oralarda, kıyamam gel sen bakiiim.
  • yerinde olsaydım sadece " hi, i'm from turkey, love you brad, fuck you angelina, vauvv johnny depp, best regards.. " der koşar adımlarla uzaklaşırdım sahneden. bunları deseydi bu kadar konuşulmazdı belkide.
  • altın küre'ye nasıl katıldığı belli oldu. natalie portman'ın elbisesinin içinde sızmış törene.

http://www.imdb.com/media/rm4212109312/nm0000204
    http://www.imdb.com/media/rm1628418048/nm0000204
  • tam turk gibi davranmis bence.

kendisine vuran bu olaganustu piyango sayesinde oturmus dusunmus olmali, hani oyle bir konusma yapmaliyim ki; icinde hem turkiye reklami olsun, sonra turkiye'ye selam gondereyim bi ara, salondaki unlu amerikalilar da turkce duymus olsunlar boylece gibi... ve bu sure zarfinda konusmasina, turkey kelimesini, biz sizi seyrederek buyuduk ihihi klisesini, turkce cumleyi, ve ataturk'ten bir alintiyi bile sikistirmis, ardindan zafer isareti de yaparak tuy dikmis ve yurtdisinda yasayan turk misyonunu tamamlamis. kendisini tebrik ediyor, basarilarinin devamini diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap