• pkk'lı kişilik. merak eden olursa:

twit linki
    silinirse görsel

görsel
  • yukarida bir yazar isim benzerligi yuzunden turk saniyoruz demis.. yahu kizin adi meltem demirörs.. kazara benzeme ihtimali var mi? jean jacques françois kadar net durum :)
  • kesinlikle lafıyla hiçbir şey almayın. övdüğü ve arkadaşım dediği ocean protocol bittrex’te borsaya girdiği an 3’te 1 fiyatına düştü. büyük puntolarla yazmak istiyorum ama yazamıyorum, dolandırıcıdır.
  • müebbet hapis cezasıyla içerde olan terör örgütü liderini öven paylaşımıyla “suçu ve suçluyu övme” suçuna karışan terörist sevici. kadın hakları ve kripto parayı öcalan'la aynı tweetde birleştirebilmek çok net kötü niyet içerir. türk kripto dünyasından insanlar da hala şirin şirin tweetine yorum yapıp o öyle değil böyle diye anlıyor. gerçekten bunun masum ve plansız bir “fikir” olduğunu zannediyorlarsa onlar da ayrı saflar. ha hollanda'da doğmuş abd vatandaşı olduğu için türkiye'ye gelme ihtiyacı olmayan birinin oradan atıp tutmasının bir cezai yaptırımı olur mu tartışılır ama en azından bir savcının bu konuda adım adıp suçlu övmek ve terör destekçiliğinden yargılanmasını sağlaması lazım ki bundan sonra kolay kolay buraya geri gelemesin.
  • bugün tesadüf eseri investing.com’daki bir haberde denk geldiğim hoş görünümlü kadın. önce yüzü gözü, sonra ismi dikkatimi çekti. malum pek türk göremiyoruz uluslararası finans alanında.

kimin nesiymiş diye biraz araştırıncaysa hayal kırıklığına uğradım açıkçası. coin balonunun şişirdiği bir başka boş şahıs malesef. 2015’te coin işine girene kadar junior bir consultant sadece bir danışmanlık şirketinde. toplamda 5-6 yıl iş deneyimi var. abd’de ortalama üzeri bir okuldan mezun olması da mesleki deneyim için yeterli değil. md bile yeni tamamlamış.

bahtı açık olsun.
  • kendisi bitcoin yükselişteyken en koyu bitcoin maksimalist idi. ethereum ve defi yükselişteyken bu konularda öncü rolü üstlenmeye çalıştı. şimdilerde ise nft ve solana savunucusu olarak devam ediyor. kısacası kendisi parayı ve gücü sever, gerisine inanmaz.

barry silbert'ın kripto para fonu olan digital currency group'ta çalışmadan önce sıradan birisiydi. orada önemli bağlantılar kurdu, işi öğrendi ve sonradan kendi fonunu kurarak bugünlere kadar geldi.

kripto para alanında her konuya hakimmiş görüntüsü verebilen ve rahatça istediğini anlatabilen az sayıda kadın vardı. bu da onun ön plana çıkabilmesini sağladı. cnn, cnbc, bloomberg tv gibi televizyon kanallarında kripto ile ilgili durum değerlendirmelerinde aranan kişi haline geldi.

insanlar zenginleştikçe ve güçlerini arttırdıkça içlerindeki zehiri dökmekten beis görmemeye başlarlar. kendisinin terörist başını öven açıklamasını buna bağlamak lazım. zamanı geldiğinde tweet'ini silip yanlış anlaşıldım diyerek hiç bir şey olmamış gibi davranmaya ve boş beleş açıklamalar yapmaya devam edecek, bundan şüpheniz olmasın.
  • hümanist ama aynı zamanda bir öcalan sevicisi olan yaratık.
  • oha!

apo pisliginden referans yapacak kadar alcakmis. her ay cnbcde cikip bitcoin konusurdu.

beyinsiz..
  • abd finansal hizmetler komitesinde facebook'un kripto parası libra konusu görüşülürken libra'yı boklayıp bitcoin'i överek bitcoin maximalistlerinin ve genel olarak kripto ahalisinin gönlünü fethetmiş shitcoin kraliçesi.

buyrun

emin gün sirer'den sonra en tanınmış ikinci türk kriptocu diyebiliriz.
  • (bkz: bazıları milf sever)
    bilgisine bir şey diyemem çünkü o konuda bilgim yok.
    t: nalan altınörs'ün akrabası mıdır acep dediğim başlık. doğrudan kızı vs. değil de karşı köyden vs. gibi.
hesabın var mı? giriş yap