• troll olduğundan dolayı engellediğim yazarımsı.

kendi yazıp kendi okusun, en güzeli bu bence. muhtemelen bir süre sonra tiksinip kusar. :)
  • kafayi besiktas'la bozmus baska bir ezik troll

(bkz: kuyruk acisi)
  • 30 saniyede aşık olan 30 saniyede boşalır teorisini sözlükle paylaşmış, laf sokarken boşalma süresi, penis küçüklüğü, iktidarsızlık gibi yaratıcı şakalar üzerinden yürüyen mizah duayeni.

ayrıca 10 günde aşık olursanız 10 günde boşalırsınız. çog eyi teori.

görsel
  • bir adet dalyarak yazardır. durduk yere küfreder trol olup olmadığı ne sikim olduğu da belli değildir.

2 yıldır ev kirası ödemeyen kiracıyı çıkarmak benim hakkım değilmiş o zaman niye kiraya vermişmişim. iki yüzlü yüzüne tükürülecek ve kiracının parasına muhtaç züğürt insanmışım. yarak kafalı ben o kirayla belki yardım yapıyorum, belki bir öğrenciye burs veriyorum?
    hümanistliği sadece belli insanlara çalışıyor pezevengin, başka insanlar mağdur olamaz.

belasını sikeceğimi bildiği için de bu lafları soktuktan sonra beni engellemiş yavşak. kendi kendine yaz kendi kendine oku. formatın anasını sikmişsin zaten.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • görsel

neyin çocuğu olduğunu size bıraktığım trol *
  • rezil bir dili olan yazar. karakter meselesi.
  • kimin çocuğu olduğu belirsiz filan yazmakla uğraşmayayım direkt orospu çocuğu diyelim.
    belki mahkemeye verir filan tanışırız. yakasını siktiğiminin evladı ile. gerçi avukat tutacak parası da yoktur aç köpeğin.
    edit: tahmin ettiğim gibi korkak bir köpek çıktı. ama daha bitmedi ezik piç.
    (bkz: #154174717)
  • (bkz: serseri)
    kendisine ait nitelikleri insanlara isnat etme gibi bir huyu var. trollük yapan da kendisi olup sıkışınca nick altlarında hakaret ediyor.
    ayrıca bir yazar arkadaşı dm üzerinden alenen tehdit etmiştir. tck 106. maddesine göre alenen yazılı tehdit suçu işlemektedir.
    serserilik yapıyorsun, trollük yapıyorsun o anonim nickin arkasına saklanacağını sanıyorsun da yazılı tehdit ciddi suç, kim alacak seni yargının elinden. uğraş dur bakalım şimdi.
hesabın var mı? giriş yap