şükela:  tümü | bugün
  • youtube genel merkezine silahlı saldırı düzenleyip intihar etmiş bir garip youtuber. videolarını hep izleyip anlam veremediğimiz delimsi kadındır kendisi. bir şeyleri protesto ederdi sürekli rahmetli. son protestosu da youtube genel merkezine silahlı saldırı düzenleyip intihar etmek. türkçe haber kaynaklarında henüz çok bir detay yok.
  • meme de sahteydi gerçi ama olsun. hepimizin meme balonlu kızıydı o.. sen bir iki dans et sayko birkaç video paylaş tamam otur aşağı.şikayeti şu idi: neden herkes milyonlarca izleniyor ben az izleniyorum. sanırım youtube beni geri plana atıyor. buydu şikayeti işte. halbuki bilemedi. o kadar izlenme bile ona fazla idi.kargaya yavrusu şahin gelirmiş derler. bu zavallı da kendini çok değerli bir içerik üreticisi sanıyordu. ama maalesef öyle değildi. her ölüm erken ölümdür. ruhu kutsansın
  • canlara kıymayın diye bas bas bağıran ablamız katliama kalkışmış. sırf saykodeli dozumu almak için girerdim arada kanalına aboneydim de arada yorum atardım cevap da atardı açıkçası çok şaşırdım böyle silahlı milahlı işlere kalkışmasına. tepkisini egzersiz hareketleri ve berbat efektli videolarıyla ortaya koymaya devam etseydi keşke.
  • öldüğüne üzülmedim.
    kimseyi öldüremediği için sevindim.
    memesine, balonuna çaktığım.
    bildiğin müptezel bir saçmalıktı kendisi.
    videosunu ilk izlediğimde "tipe bak amk keşke ölse" diye de içimden geçirmiştim.
    şimdi uzay boşluğunda fake meme sallarken karadeliklere sıkar o zamansız düzlemlerde.
  • çatışma sonrası hayatını kaybetmiştir.
  • gerzek ve kahpece bir eylemdir. silahsız insanlara karşı işlenmiş suçtur. yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğunu bildiren haberler bulunmaktadır.

https://www.cbsnews.com/…y-2018-04-03-live-updates/
  • yorekok
    yorekok'un yerin dibine soktuğu kadın mıydı bu kadın manyaktı zaten ama böyle bir şey yapacağı aklıma gelmezdi. yorekok ucuz yırtmış gerçekten*.
  • ismi nasim aghdam. onun derdi youtube'un geçen seneden beri onunki gibi büyük olmayan kanalların reklam gelirini kısıtlaması. sadece nasiminki değil sağcılara ait videolar da demonetize ediliyor.
  • aq azerisi. demek ki deli taklidi yapmıyormuş, ciddi deliymiş. keşke masumları vurmadan polis tarafından itlaf edilseydi.

edit: azerilere ırkçılık var diye bana msj atmış bir başka deli de. (bkz: az bilinen efsane duyarlar)
    edit 2:birde boş bakan, kırpmadığı gözleri cidden korkunçtu. facebook'ta falan hipster takılan ajans çalışanı mal arkadaşlarım bunu paylaşıyordu "abii lsd kafası yeaaa" diye. o zamanlar da ürkünç geliyordu. insanlara karşı olan ön hissim bir kez daha haklı çıktı. birini ilk görüşte sevmezsem, onda kesin bi bokluk çıkıyo.