• yuh! bu nasıl saçma bi olay nasıl bi başlık lan. meme balonlu kız youtube merkezine intihar saldırısı yapmış. sunay akın hikayesi gibi. "... işte o kız, meme balonlu kızdı".
  • 21. yüzyılın en garip olaylarından biridir.
  • canlara kıymayın diye bas bas bağıran ablamız katliama kalkışmış. sırf saykodeli dozumu almak için girerdim arada kanalına aboneydim de arada yorum atardım cevap da atardı açıkçası çok şaşırdım böyle silahlı milahlı işlere kalkışmasına. tepkisini egzersiz hareketleri ve berbat efektli videolarıyla ortaya koymaya devam etseydi keşke.
  • sosyal medyadaki abuk subuk tiplerin ruh hastasi oldugu yonundeki teorilerimi destekler nitelikte bi eylemdir.

instagramda her gun kendi suratini paylasanlar falan da bildigin deli.

uzak durmak lazim boylelerinden mumkun mertebe. 100 tanesi yapmiyor ama biri cikip boyle seyler yapiyor iste.
  • kendisi zaten bir süredir kayıpmış. güney california'da yaşayan babası kayıp ihbarında bulunmuş ve kızının bir süredir youtube ile sorunları olduğunu, youtube merkezine gidiyor olabileceğini polise bildirmiş. sonrasında saldırıdan önceki sabah youtube merkezine bir saat mesafedeki mountain view adlı bölgede bir otoparkta araç içinde uyurken polisler tarafından bulunmuş, plakadan kayıp ihbarı yapılan kadın olduğu teşhis edilmiş ve ailesine haber verilmiş bulundu diye. sonra serbest bırakılıyor anladığım kadarıyla ve ertesi gün yani dün youtube merkezine saldırıp üç kişiyi yaralıyor ve kendisini vuruyor. youtube ile ne sorunu olduğu önceki entry'lerde anlatılmış.

çok enteresan, hakkaten film gibi olay. videoları o kadar da parodi değilmiş demek ki ablanın. kimseyi öldürememiş olması sevindirici olsa da böyle saldırıların kolayca gerçekleştirilebiliyor oluşu korkutucu. iki ucu boklu değnek olan bireysel silahlanma tartışmasının neden abd'de hiç gündemden düşmediğini bir kez daha anlayabiliyoruz bu olayla. ben kanalını ilk gördüğüm zamanlar da kadının geçmişini çok merak etmiştim bu olayla daha da merak ediyorum şu an. pek bir bilgi de yok hakkında sanırım bakalım ileriki günlerde neler söylenecek kendisiyle ilgili.

edit: kaynak ayrıca yeşil nasim'i otoparkta bulan ekip, babasının öncesinde polise bahsettiği youtube meselesinden haberdar mı değil mi orası belli değil. haberleri olsa bile böyle bir olayı tahmin edip önleyecek herhangi bir şey yapabilecek durumda değillerdir heralde sadece ailesine haber verme yetkisine sahiplerdir diye düşünüyorum. her ne kadar kayıp ihbarı yapıldıysa da 39 yaşında yetişkin bir birey kendisi çünkü.
  • yemin ediyorum beynim yandı. yani yaptığı şeyin parodi düzeyinde olduğunu düşünmek ya da çok ciddiye almamak, şakalara konu etmek bizi o realiteden bir nebze olsun uzaklaştırıyordu. şu anki gerçeklikte ise kadın insanların canına kastedip bir de üstüne intihar ediyor. bunu da youtube izlenmeleri yüzünden yapıyor.

http://www.nasimabc.com/index.html

şurada mevzuya karşı isyanını anlatmış. ne zaman yazmış bilmiyorum.

bir chuck palahniuk kitabı hikayesi sanki. o denli rengarenk, yalan, eğlenceli bir algı ve gerçekte olanlar. hep görmek istediğimiz kadarını görerek hayatı ne kadar da çekilebilir kılıyoruz değil mi? gerçek kısım ise bir sürü sapkın kırılmalarla dolu. bunu görmeyi reddettikçe mutluyuz.

sinir bozucu videolarının bendeki etkisi, bu haberle birlikte ortaya çıktı.
  • meme de sahteydi gerçi ama olsun. hepimizin meme balonlu kızıydı o.. sen bir iki dans et sayko birkaç video paylaş tamam otur aşağı.şikayeti şu idi: neden herkes milyonlarca izleniyor ben az izleniyorum. sanırım youtube beni geri plana atıyor. buydu şikayeti işte. halbuki bilemedi. o kadar izlenme bile ona fazla idi.kargaya yavrusu şahin gelirmiş derler. bu zavallı da kendini çok değerli bir içerik üreticisi sanıyordu. ama maalesef öyle değildi. her ölüm erken ölümdür. ruhu kutsansın
  • youtube genel merkezine silahlı saldırı düzenleyip intihar etmiş bir garip youtuber. videolarını hep izleyip anlam veremediğimiz delimsi kadındır kendisi. bir şeyleri protesto ederdi sürekli rahmetli. son protestosu da youtube genel merkezine silahlı saldırı düzenleyip intihar etmek. türkçe haber kaynaklarında henüz çok bir detay yok.
  • hayatımıza youtube ile girdi meme balonlu kız ve tam anlamıyla youtube ile çıktı.

tüm videolarını izlemiştim. kendisi vegandı ve enteresan bir mücadele biçimi vardı. hayvan katliamlarına karşı videolar çekerek sesini duyurmaya çalışıyordu. ve hatrı sayılır bir izleyici kitlesi vardı.

youtube kendisine sansür ve kısıtlama uygulayınca sürekli bunu eleştiren videolar çekmeye başladı, zamanla izleyici sayısı azaldı..

ona göre youtube suçluydu ve ceza alması gerekiyordu, baktı kimse oralı değil kendi kendine böyle bir bok yedi..

çok nadir aklıma gelirsin meme balonlu kız, üzgünüm. belki hiç gelmezsin.
  • bazen işte böyle gerçeklikler çatışıyor ve trajediler çıkıyor ortaya. şu ciddiye alınmayan tırtlak kadın masum insanları katlediveriyor.
    sizin üst düzey geliriniz, modern bir hayatınız var mesela. atletik, sportif, sağlıklı, gayet de havalısınız. kendi gerçekliğinizde mutlu mesut burnu havada dolanırken, loserın dibi olan tinercinin teki bıçağı saplıyor. dünya bir acayip yer.
    bu tür dengesiz insanları fazla gazlamamak lazım toplum sağlığı açısından.
hesabın var mı? giriş yap