27 entry daha
  • bariz bir şekilde reflekstir. görüntüyü kapatmak için kameranın önüne geçmektedir. zıplamasının da canlı yayında başlarına gelen işin şaşkınlığından olduğu belli. alişan zaten böyle atom karınca tepkileri veren biri.

sözlük yazarları da alişan meme gördü de sevindi diyerek fikir-zikir ilişkisine örnek oluşturmaktadırlar.
  • literatürüme eklediğim harika deyim.
    mesela hoplayıp zıplayan bir arkadaşıniza hitaben:
    "ilk defa meme görmüş alişan gibi ne tepiniyorsun hoduk"
  • çok abartılmaması gereken tepkidir. bazı insanlarda fazla empati diye bir şey vardır ve o durumdan çok etkilenirler. şimdi bir düşünsene adam çağlanın yerine koyuyor kendini utanıyor, sonra emre'nin yerine koyuyor kızıyor, en son kendi yerine koyuyor zıplıyor.... ama çok zıplıyor abartmış resmen!
  • bu tepkinin müsebbibi çağla şikel'in giydiği topuklulardır. zaten 1.80 boyun var ne diye topuklu giyip alişan'ı çekirge gibi zıplamak zorunda bırakıyorsun? perdeleyeceğim diye telef oldu adam.
  • tek kişilik meksika dalgası yapmıştır.
  • garibim kendi memesi görünmüş kadar utanmıştır. zaten tam olarak hissettiği de odur sanırım.
    şahsen sabah programlarını sevmesem de bu ikiliyi seviyorum. hani programcılıkta çift olmadan da belli bir enerji yaratılabileceğini gösteriyorlar.
  • a... koyduğumunun zıp zıpı..(alişana demiyorum kuzey güney repliklerini hatırladım birden..ne bileyim..güldüm de baya bi aklıma gelince gece gece)
  • çağla ve alişan'ın birbirine gerçekten değer veren arkadaşlar olduğunu gösteren tepkidir.

alişan'ın "ay ay ay... tüh.. olsun olsun üzülme... dur kargaşaya getireyim gülelim." dediğini duydum sanki.

hiç mi yaşamadınız lan böyle tuhaf anlar?

hiç yakın bir arkadaşınız gözlerinizin önünde rezil olurken yalnız kalmasın diye ortaya atlayıp birlikte rezil olmaya gönüllü olmadınız mı?

yapmayın abi. bu adam, bu kadının evine girip çıkıyordur. hepbirlik yeniyordur, içiliyordur. dostlukları var. belki dertleşecek kadar yakınlar. böyle çirkin şeyleri bulaştırmayın arkadaşlıklara. kadın erkek arkadaşlığı her zaman mümkün değilse de mümkündür. emin olun bazı erkeklerin güzel de olsa bazı kadınlara nefsi uyanmıyor. her zaman değilse de, bazen karşı cinsle dostluk gerçekten var. (kadın bekar ve çocuksuz olsaydı da bu geçerli)

abaza olmadığı ve o camianın çakallarından olduğu kesin olan bir adamın canlı yayında meme görüp kendini kaybedebileceğine, sevineceğine inanmak ya ergenliktir ya beyinsizliktir.

iyi arkadaş gerektiğinde birlikte rezil olandır. durumu görmezden gelmeyerek risk almış. helal olsun.
  • bana en yakın arkadaşının memesi tv'den daha fazla görünmesin diye zıplıyor gibi geliyor. empati?!

hayır kadın evli, muhtemelen de ailece görüşüyorlardır. ne kadar sapıksınız amk ya. altı üstü bi kaç saniye açılan bi meme için iki gündür elli tane başlık açmalar, onca entry girmeler.

mazallah önünüzde bi kadının askısı düşse falan direkt saldıracaksınız demek ki.

gören de erotik bir şey var sanacak ya. hayır gerçekten benim göremediğim, erotik ya da seksi oyş denecek ne var?
  • kınamayın onu hakkı sevenler.
11 entry daha
hesabın var mı? giriş yap