şükela:  tümü | bugün
 • acı ama gerçek ki insanlar yaşlanır ve zamanla deri yerçekimine karşı koyamaz,veyahut başka bir genetik hususta olabilir ama insanları memelerinin dirilik durumuna göre sınıflandırmak olsa olsa öküz kıvamında olan abazanlıktır.

  (bkz: sözlüğün ebesi)
 • sanılanın aksine, izole hayat yaşayan pekçok kabilede bu durum kadının kendisini daha seksi göstermesinin bir yoludur.

  bu kabilelerde kadınlar çok genç yaşlardan itibaren göğüslerini üst kısımdan bezlerle bağlayarak sarkıtmaya çalışır. bu çabanın bir ürünü olarak da, kadınların çoğunun memeleri yirmili yaşlarının başında sarkık düz bir hal alır.

  kabile erkekleri eşlerini seçerken bu duruma özellikle dikkat ederler. bir kadının memeleri ne kadar sarkmışsa, evlenecek eş bulma şansları da o kadar yükselir.

  http://www.geziyorumlari.com/…lileri_1233611976.jpg

  http://www.galerie-philippe-schrauben.com/…607.html

  görüleceği üzere, bu durum bile "kime göre, neye göre"* arkadaşlar.
  eğer mesela gaelgarciabernal arkadaşımız ilkel bir kabilede doğmuş olsaydı, şu anda yana döne memeleri pide en fazla pide kıvamında olan kadınların peşinden koşuyor, onları tavlayabilmek için türlü şaklabanlıklar yapıyor olurdu. ama işte kısmet, gelmiş sözlüğe yorumcu olmuş. kötü şans...
 • daha çok küçüktüm. benim gibi olabildiğince küçük bir başka arkadaşımla sokakta yürüyorduk. bir yandan dondurma yemekteydik. karşıdaki binanın zemin katında, balkondaki bir teyze gözümüze çarptı. yaşlı bir teyzeydi. çıplaktı ve çamaşır asıyordu. çamaşırların arasında daha önce hiç görmediğimiz şeyler vardı. farklı şeyler. o yaşta göğüslerin biçimi hakkında çok da bilgi ile donatılmamış olan biz, gördüğümüz manzara karşısında ağzımız açık bir şekilde göğüs kafesinden olabildiğince uzak bir noktada son bulan göğüslere odaklandık. bu da neydi? kadınlar nasıl canlılardı böyle? dondurmamın külahtan yere yuvarlandığını farkettim. teyzeyi unuttum tabii. yalan oldu. dondurma gitti lan. bana ne teyzenin göğüsünden. yenisi için para alma amacıyla eve döndük.
 • yıllar yıllar önce , küçük erkek cocukların anneleriyle hamama girdiği dönemlerde karşı kurnadaki teyzenin o zamanlar sabunlugu omzunda yıkadığını düşündüğüm şeyin aslında pide gibi sarkmış 2 göğüs oldugunu ergenlik döneminde anlayarak 13-15 yaş arasında beni bunalıma sürükleyen şey.
 • sırtüstü yatar haldeyken bu kez memeleri tabak kıvamında olur, insanı cinsel yaşamdan soğuturlar. allahına seven usulca yaklaşıp üzerlerine estetisyen kartviziti atsın..