şükela:  tümü | bugün
  • gonullerin utangac fenomeni.
  • hergün yatmadan önce izlenmesi gereken vine kanalı.
    *beni güldürüyor.

2 ay sonra gelen edit: boka sardı kaçın
  • birisi komik olmadigini soylemeli bu kiza.
  • komik olmadığı gibi itici de. bir de kendini güzel sanıyor ki o çok daha fena.

bir de fenomen diye cosmopolitan bunlarla röportaj falan yapmışlar, iyiden iyiye havaya sokuyorlar.
  • aman dikkatli vinelarıyla ev kızı modundan mükemmele dönüştüğünü sanan biri.
  • bana kalırsa vine türkiyedeki en eğlenceli insan.tam bir troll,kadın olsam bunun gibi bir şey olurdum muhtemelen :) yürü be mestan arkandayız.film çek izlerim dublaj yap dinlerim.

edit: yok panpa vazgeçtim olmazdım.ilk zamanları güzel denebilirdi,türkiyedeki özgür kadın rolünü güzel oynuyordu ama sonradan iyice mala bağladı.

ha bi de burun delikleriyle çok dalga geçildiği için ''bakın ne kadar da rahatım hiç alınmıyorum ehehe'' triplerine girdi paso burnuyla dalga geçen durumlar atmaya başladı facebook profilinde.yeter amk anladık alınmıyosun çok erdemli bi insansın.
  • önceden takip ettiğim, sonrasında yaşlı bir teyzenin görüntüleri arkasından "ölmeyi unuttum ben, yine ölemedim." şeklinde seslendirme yapmasıyla takibi bıraktığım saçma sapan fenolardan biri işte. seviyeyi düşürmeyin be bi kere ya.
    tanım: gereksiz.
  • çok ayar olduğum kadınımsı. türk kızlarına kezban yaftası takıp, kendisini farklı bir statüye koyması ise siktire şayandır.

mümkünse çok zorlamasın, çünkü o burunla telefonun içine girerek burun deliklerindeki bütün kıllarını görüyoruz.

not: evet memeli mestan amacına ulaştın bak bana bile entry yazdırdın. şimdi lütfen azalarak bit.
  • en itici vine ünlümsüsü.