*

şükela:  tümü | bugün
  • yani ne diyebilirim ki.. bu cikistan sonra akp kulislerinde bi hareketlenme olmus. erdogan ve danismanlari sarayi tasiyacak uygun nakliyeci ariyorlarmis. kaynaga gel kaynaga

edit: bana ne kufur ediyorsunuz amk. sanki benim memem. kiz primimi yaparsan sana nude atarim dedi bende baslik actim. siz olsaniz gazeteye ilan verirdiniz. kekolara bak.
  • ben böyle geri zekalılar yüzünden seçim kaybetmekten yoruldum.
  • erkekler olarak ne yapmamız gerektiğini çözemediğim durum
  • devam yazarsa devam da ederiz.
  • beyni bacak arasında işlev gören salağın yaptığı show, umurunda mı ? tamammış, devammış, onun amacı takipçi kasmak . yukarıda bir yazar arkadaş ne güzel demiş, ''ben böyle geri zekalılar yüzünden seçim kaybetmekten yoruldum.''
    edit: yazılanlara baktım da yazar arkadaşlar bu eleştirileri akp seçmenine yaranmaya çalışmak olarak görüp eleştirmiş, sorun o değil arkadaşım , isterse götüne yazıp paylaşsın ama bunu değil , bizim eleştirimizin sebebi işin sulandırılması , maç muhabbeti yapmıyoruz burada.
    ayrıca ; başlık altında bana da ucu dokunacak şekilde küfür eden arkadaşlar şunu belirteyim orospu çocuğunun dik alası sizsiniz.
  • tammeme yazsaymış iyi olurmuş.

geçen yine çirkinleşiyorum.
  • ağzından cinsel seks düşmeyen ak seçmen'i de etkileyebilecek bir yöntem bulmuş kendisini tebrik ediyorum.

edit: bu kişinin sözlük yazarı olduğunu düşünüyorum. en son ertesi gün hapı fotoğrafı atmış yine sözlük'de gündem olmuştu.
    diğer konuyu da aynı yazar açtıysa yazarımız kendisi olabilir.* abazan sözlük ergenlerine duyurulur.*
  • aslında memesi olmayan kızdır
  • ahaha salakmış. hemen geldi ahlak timsalleri. size ne arkadaşım insanların bedenlerinden, görmek istemiyorsan kafanı çevirirsin. bıktı artık insanlar bu aşağılık ahlakçılıktan. ister takipçi için yapar, ister canı istediğinden size ne. seçim kaybetmenizin nedeni çıtayı sürekli geriye çekip karşınızdakilere at koşturacakları alanları vermenizden, başka şeylerde aramayın.