şükela:  tümü | bugün
 • bugunku hurriyet gazetesinin verdigi habere gore, oldukca sanssiz bir balet.
  http://www.hurriyet.com.tr/…&gid=69&srid=3048&oid=6

  26 yasinda istanbul konservatuarindan balet olarak mezun olan bu genc, arkadasinin kullandigi motorsikletten firlayip yere cakilmis. bale kariyerinin bu sekilde sonlanmasi oldukca aci, ancak yasiyor olmasi uzaktaki gonuller icin sevindirici. kendisine acil sifalar dilemek geliyor sadece elden.
 • operadan cok yakın olmasakta arkadaşım olan mehmet'in bu acı kazası hepimizi uzuntuye boğdu.en son olarak "şımarık kız" balesinde "flütcü cocuk" dansını yaparken izlediğim mehmet'in haberini aldığımız anda kimse kulaklarına inanamadı ve bunun kötü bir şaka veya bir abartı haber olmasını diledi ama maslesef hayatın en aci yüzü ile karşılaştı arkadaşımız.allahtan ümit kesilmez,inşallah bir mucize ile mehmet'in o tatlı hırsı birleşir ve onu tekrar yürürken görmek nasip olur bizlere.seni seviyoruz mehmet,ve dua ediyoruz...
 • mehmet sefa okulda(istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı) daima yüzü gülen etrafına pozitif elektrik saçan bale bölümünün başarılı öğrencilerindendi.. pazartesi günü mezuniyet kutlamasından sonra arkadaşının motorsikletiyle geçirdiği kazayla tüm okulu üzüntüye boğdu..
  tiyatro bölümünden de çok arkadaşı olan sefa'ya hepimiz tüm onu sevenler, okul arkadaşları acil şifalar diliyoruz..
 • konservatuarda hemen hemen aynı dönemlerde okuduğum bir arkadaşım. haberi gazetede okuyup şok oldum. umarım allah bir an önce ona yardım eder ve sağlığına kavuşur. ailesine de sabır dilemekten başka söz gelmiyor akla. herkes onun için dua ediyor, ve iyileşebileceğine inanmak istiyor. acil şifalar diliyorum..
 • doktorları %1 de olsa yürüme şansı var dediler, mehmet gibi güçlü bir adam için %1 demek aslında %50 demek. bugün daha tam ayılmamışken bile(kendisi hala şokta ve insanları tam hatırlamayabiliyor) bana "naber lan ibne?" diyebilmesi bile çok sevindirici. kendisini ilk tanımam kundak zamanlarımıza rastgelir, daha boyu bile yetişmezken kimseden istemeyip sandalyeyi çeşmenin önüne koyup su alan bir adamdan bahsediyorum, sırf kimseden su istememek için bile yürüyebileceğini, buna gayret edebileceğini biliyorum.
 • daha ilk baleye başladığında tanıştığım ardından okul değiştirmemle sınıf arkadaşım , okul arkadaşım ve bir zamanlar çağdaş balede partnerimdi.
  sabah onun kaza haberi ile uyanmak günlerce ameliyat olmasını beklemek ancak ameliyatın sonunda % 1 bile olsa yürüme ihtimalini öğrenmek birazda olsa umut verici oldu.
  (bkz: alkollü motor kullanmak/@point)
 • dün gece medya kralı'nda olan kişi.
 • su anda londra stanmore aspire'da olan bale sanatçımız.
  londra 2012 kulturel etkinlikler projesinde ülkemizi temsil etmektedir. tum engelli okullarinda gosterilecek bir film icin tüm danscılar ve memet sefa öztürk dans edecek... iki hafta boyunca koreografi uretecekler; daha sonra 3 hafta studyoda koreografi calismasi var ve ardindan da film cekimleri olacak.
  bir turk dansci olarak bu projede yer alması mutluluk vericidir.

  diğer dansçılar tarafından kolları inanılmaz derecede kuvvetli bulunduğu için memet armstrong lakabını takmışlar.
 • ayşe arman'ın ilan-ı aşk ettiği azmini takdir ettiğim balet.
  http://www.hurriyet.com.tr/…4.asp?yazarid=12&gid=61
 • başarıya yürüyenlerin dans temalı kısa filminde oynamış, kendini anlatmış; hem yakışıklı hem yetenekli dansçıdır.

  http://www.vimeo.com/22810858