şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gerçekte meme olmadığı halde avuçta memenin varlığını hissettiren ve sapıklıkla alakası olmayan tamamen bilimsel bir deneydir. bu bir halüsinatif doğal simülasyondur. herhangi bir teçhizata gerek yoktur. insan enerjisi yeterlidir.

  1) öncelikle birazdan yapacağımız acayip hareketleri kimsenin görmemesi için yalnız kalacağımız bir yere geçiyoruz. iki elle de yapabilirsiniz, tek elle de.

  2) rahat bir yere oturuyoruz. arkamıza yaslanıyoruz. sonra iki elimizi avuç içi gökyüzüne bakacak şekilde omuz hizasına yükseltip dilenci gibi açıyoruz. parmaklar bitişik olmamalı, aralarında birer cm boşluk kalmalı.

  3) kolları sabit tutup elleri bilekten saat yönü ve tersine ampül çevirir gibi çok hızlı bir şekilde hareket ettiriyoruz.(deli işareti) olabildiğince hızlı yapıyoruz. bunu 12 saniye boyunca kesintisiz devam ettiriyoruz.

  4) kanın tene baskı yapması sonucu 12 saniye sonra avuç içinde bir uyuşukluk ve pürüzsüz bir yumuşaklık hissedeceksiniz.

  işte bu memedir.

  veya nasyonal sosyalist bir aryansanız, bu yumuşaklığı 4000 yıl önceki büyükbabanızın sol taşağı olarak da düşünebilirsiniz. artık hayal gücünüze kalmış.

  deneyiniz. eğer hissedemezseniz tutuşunuz yanlıştır veya yeterince hızlı yapamıyorsunuz.

  bugüne kadar bunu bilen sadece 1 kişi vardı. artık kamuya mal oldu. nobel ödülünü köşedeki bim'e bırakın. ordan alırım ben. teşekkürler.

  meme.. kainatın en mucizevi ve en estetik varlığı.. tanrı'nın yaratma sanatının zirvelerinden biri benim için ve hatta bizatihi tanrı'ya inanma sebebi. 50.000 ışık yılı çapındaki galaksilere gerek yok.

  meme.. bereketin sembolü. 2 tane hem de. yan yana. bembeyaz ve taptaze süt. hayat akıyor. yeni doğan ve hiçbir şeyin farkında olmayan küçücük bir bebek doğar doğmaz sadece onu farkediyor. hayatı oradan bedenine çekiyor, rızıklanıyor. kodlanmış bedenine. müthiş bir şey bu.

  tamam, bir ahmet altan değilim. iki memeye vatan satma gibi bi düşüncem yok. ama zaten meme benim için seksüel bir nesne değil, estetiğin ve sanatın en müthiş öznesidir. tanrı, yaratmakla kalmamış, kutsal kitaplarında da bu mucizeden bahsetmiştir.

  edit: bi iki düzeltme.

  debe edit: seviyeyi yeterli bulmayanlar ve fular yoğunluğunun arttırılmasını isteyenler için;

  (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler/@medeniyet)
 • eyvaah..
  ülke cidden vahim durumda..

  bu adama ne gönderelim onu da bilemedim karı falan kesmez bunu..

  adam bildiğin yokluktan varlık yarattığını zannediyor..

  sonuna kadar da okudum sazan gibi..

  (bkz: memeler çok güzelmiş kardeş güle güle sıvazla)
 • ha siktir dediğim yöntem. beyler adam bir meme doktora tezi yazmış olabilir ama bunu deneyen insanlar ağır yokluktadır. lakin ki bunu yapan adam fırsat verilirse peniste kuku hissetme yöntemini bulabilir. işte o zaman orayı yıkarlar.
 • ''veya nasyonal sosyalist bir aryansanız, bu yumuşaklığı 4000 yıl önceki büyükbabanızın sol taşağı olarak da düşünebilirsiniz. artık hayal gücünüze kalmış'' sözünden sonra koptum ülke karıştı